آخرین اخبار

5. فروردين 1397 - 13:06   |   کد مطلب: 26760
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: ۵ هزار و ۸۵۱ خانوار در پایگاه‌های اسکان فرهنگیان استان همدان پذیرش شدند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، محمد پورداوود عصر شنبه در بازدید از ستاد اسکان فرهنگیان شهرستان بهار و منطقه لالجین گفت: ظرفیتها و امکانات استان همدان برای رفاه میهمانان نوروزی به کار گرفته شده است.

پورداوود بابیان اینکه ستاد اسکان فرهنگیان در آموزش و پرورش هر سال با تمام توان و با هدف شناسایی ظرفیتها و قابلیتهای استان به مسافران وارد میدان عمل می شود، عنوان کرد: هر ساله اسکان مسافران در دو دوره تابستان و نوروز در مدارس و فضاهای آموزش و پرورش انجام میشود.

وی بابیان اینکه امسال اتاقهای نوع «ج» که رضایتمندی مسافران در آن حاصل نشده بود در برنامه اسکان نیست، گفت: تلاش عوامل ستاد اسکان فرهنگیان استان معطوف به این خواهد بود که ضمن حفظ کرامت میهمانان، نسبت به معرفی جاذبه های مختلف دینی، فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان اهتمام ورزند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان همچنین از پذیرش ۴۵ هزار و ۱۵۰ نفرروز مسافر نوروزی در مدارس استان همدان خبر داد و گفت: تاکنون ۲۱هزار و ۱۰۶ مسافر نوروزی در قالب ۵هزار و ۸۵۱ خانوار در پایگاههای اسکان استان همدان پذیرش شدند.

پورداوود افزود: در مجموع تا کنون ۴۵ هزار و ۱۵۰ نفرروز مسافر نوروزی که بیشتر آنها را میهمانان فرهنگی تشکیل می دهند، در پایگاههای اسکان آموزش و پرورش استان مورد پذیرش قرار گرفته اند.

وی با اشاره به آماده سازی ۱۶۰ مدرسه برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در استان، عنوان کرد: از تمامی ظرفیتها و امکانات استان برای تامین رفاه میهمانان نوروزی استفاده شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه