آخرین اخبار

27. فروردين 1397 - 12:32   |   کد مطلب: 26966
رئیس بیمارستان آتیه همدان خبر داد
افزایش عمل جراحی در بیمارستان آتیه همدان
رئیس بیمارستان آتیه همدان از افزایش عمل‌های جراحی در بیمارستان آتیه همدان خبر داد.

به گزارش بهارانه، عبادالله فدایی‌اطهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از افزایش عمل‌های جراحی در بیمارستان آتیه همدان خبر داد و اظهار کرد: به دنبال افزایش تعداد اعمال جراحی در این بیمارستان هستیم تا بیمه‌شدگان کمتر از سایر بیمارستان‌ها استفاده کنند.

وی با بیان اینکه به دنبال استفاده حداکثری از توان موجود هستیم، گفت: باید زمینه مساعد برای فعالیت نیروها در این بیمارستان فراهم کنیم تا تنها دغدغه آنها کار باشد.

رئیس بیمارستان آتیه همدان با تاکید به عزم عمومی در راستای رسیدن به اهداف مورد نظر، افزود: جای رشد و پیشرفت در بخش‌های جراحی و تعداد تخت‌های بیمارستان آتیه وجود دارد و می‌توان تا 256 تخت ظرفیت را بالا برد.

وی با اشاره به اینکه از لحاظ تعداد تخت‌های بیمارستانی وضعیت مطلوبی حاکم است، خاطرنشان کرد: استفاده صحیح از تخت یک موضوع عمده‌ای است.

فدایی‌اطهر با تاکید به اینکه به دنبال توسعه تخت‌های بیمارستانی هستیم افزود: بیمارستان آتیه ظرفیت 256 تخت را دارد که حال حاضر از 156 تخت بهره‌مند می‌شویم و به دنبال افزای این تخت‌ها هستیم.

وی با اشاره به اینکه توسعه خوبی در بخش اورژانس بیمارستان شده  اما تخت‌های این بخش را جزو تخت‌های بیمارستانی بشمار نمی‌آورند، بیان کرد: در حال حاضر 23 تخت در اورژانس مهیا شده و باید سایر بخش‌ها که نیمه‌فعال هستند یا بخش‌هایی را توسعه دهیم تا ازحداکثر توان مجموعه استفاده شود.

رئیس بیمارستان آتیه همدان با بیان اینکه از لحاظ پرسنل، بیمارستان آتیه در شرایط خوبی است، افزود: امیدوارم امکان جذب نیروهای بیشتر برای ارائه خدمات بهتر فراهم شود که لازمه آن بروز توانمندی و کسب موافقت است.

وی با تاکید به اینکه تا وقتی ظریب اشغال تخت، به بالای 80 درصد نرسد به هیچ عنوان نمی‌توان ظرفیت را افزایش داد، گفت: با عدم افزایش ظرفیت امکان ارائه خدمات بیشتر از توان موجود به بیمه‌شدگان نخواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه