آخرین اخبار

28. فروردين 1397 - 12:32   |   کد مطلب: 26982
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار گفت: ۱۵ نفر از کارشناسان بسیج مهندسین کشاورزی سپاه بهار در ۳۰ روستا و در کنار کارشناسان پهنه ها و شبکه مراقبت در طرح مبارزه با سن غلات مشارکت دارند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، هوشنگ کرمی صبح سه شنبه در نشستی با مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی بهار از همکاری مشترک جهاد کشاورزی با بسیج مهندسین کشاورزی سپاه ناحیه بهار خبرداد.

کرمی اظهار داشت: طی توافق بعمل آمده برای سومین سال متوالی نیروهای کارشناس بسیج مهندسین با شبکه های مراقبت سن غلات در امر مبارزه با این آفت در مرحله مادر و پوره سن همکاری خواهند داشت.

وی در ادامه عنوان کرد: در این توافق تعداد ۱۵ نفر از کارشناسان بسیج مهندسین کشاورزی در ۳۰ روستا و در کنار کارشناسان پهنه ها و شبکه مراقبت در مبارزه با سن غلات همکاری و مشارکت دارند.

مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی بهار نیز اعلام کرد: آموزشهای عملی و کارگاهی کارشناسان بسیجی در امر مبارزه با سن غلات با همکاری مدیریت جهاد کشاورزی انجام شده است.

محمد کریم قادری اظهار امیدواری کرد: این کارشناسان با حضور در مراکز و روستاها و مزارع و آموزش کشاورزان در کاهش میزان سن زدگی محصول گندم و جو (غلات) بیش از پیش باعث موفقیت طرح بسیج همگام با کشاورز باشند.

منبع : خبر گزاری مهر

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه