آخرین اخبار

9. ارديبهشت 1397 - 7:14   |   کد مطلب: 27022
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در جمع جوانان گفت:
مشاور جوانی برای خود انتخاب و معرفی خواهم کرد
صبح دیروز جشن روز جوان در فرهنگسرای آیت الله بهاری برگزار شد. در این مراسم امام جمعه شهر بهار ، فرماندار شهرستان و نماینده مردم بهار و کبودراهنگ سخنرانان مراسم بودند و با تبریک روز جوان ، میلاد حضرت علی اکبر را گرامی داشتند.

به گزارش بهارانه، نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در این مراسم ضمن تبریک هفته جوان به برخورداری بالاترین سرانه ورزشی شهرستان بهار در استان اشاره کرد و گفت: سال گذشته 50 میلیون تومان به هیئت های ورزشی تخصیص داده شده است.

محمدعلی پورمختار در ادامه به ضرورت استفاده از پیام رسان های داخلی اشاره کرد و گفت: جوانان باید دقت داشته باشند به هر سخنی که در شبکه های اجتماعی منتشر می شود اعتماد نکنند ، چرا که خیلی از اینها در پی بی اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین هستند.

پورمختار در ادامه ضمن تبریک به احسان قنبری به جهت انتصاب وی در مقام فرمانداری شهرستان بهار گفت: توصیه من این است که توجه ویژه ای به حوزه جوانان داشته باشید و به همین جهت یک مشاور جوان انتخاب کنید که شما را در این امر مشاوره دهند.

وی همچنین قول انتخاب یک مشاور جوان برای نماینده را داد و گفت: من نیز یک مشاور جوان برای خود انتخاب و معرفی خواهم کرد که مشکلات جوانان را به ما انتقال دهند تا به این شکل بیشتر با جوانان در ارتباط باشیم.

در انتهای مراسم از 16 نفر از جوانان موفق معرفی شده از سوی دستگاه ها و ادارت شهرستان با اهدای لوح و هدیه ، تقدیر شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه