آخرین اخبار

21. خرداد 1397 - 12:41   |   کد مطلب: 27024
معاون امور عمرانی استاندار همدان اعلام کرد:
ابلاغ قطعی ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای رویدادهای همدان_۲۰۱۸
اعتبار در نظر گرفته شده برای رویدادهای همدان 2018، دوازده میلیارد تومان بوده که از این رقم 10 میلیارد تومان آن به صورت قطعی ابلاغ شده است | تبلیغات شرکت سیاحتی علیصدر در تهران سبب افزایش 60 درصدی بازدیدکنندگان در نوروز امسال از غار علیصدر شد | چهاربانده شدن علیصدر مصوب شده اما بدلیل تعدد پروژه ها، از طریق بخش خصوصی باید اجرایی شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از همدان پرس؛ معاون عمرانی استاندار همدان گفت: اعتبار در نظر گرفته شده برای رویدادهای همدان 2018، دوازده میلیارد تومان بوده که از این رقم 10 میلیارد تومان آن به صورت قطعی ابلاغ شده است.

محمودرضا عراقی در نشست خبری همدان_2018 با اشاره به اینکه در حوزه گردشگری برندسازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، بیان کرد: باید برندسازی گردشگری در استان همدان را تقویت کنیم. 

وی با بیان اینکه همدان در چندسال اخیر محور توسعه خود را گردشگری تعریف کرده است؛ گفت: با توجه به پتانسیلهای موجود، گردشگری در اولویت قرار گرفته و همه پارامترهای گردشگری باید در جهت توسعه سوق پیدا کند.

عراقی ادامه داد: اتوبان همدان_ساوه، قطار همدان_مشهد و رفع اشکالات ریلی از اقدامات زیرساختی برای توسعه استان بوده است.

معاون استاندار با بیان اینکه بزودی قطار سریع السیر همدان_تهران در مدت زمان زیر 3 ساعت راه اندازی می شود، افزود: زیرساختهای پرواز فرودگاه همدان آماده است اما بخش خصوصی باید پای کار بیاید.
وی با اشاره یه اینکه تقریبا راههای شهرستانها چهاربانده است، گفت: استان همدان کریدور اصلی استانهای غرب کشور است که در حوزه راهها اتفاقات خوبی در استان افتاده که از شاخص ها بالاتریم.

عراقی اظهار داشت: در دنیا چهار شهر؛ اصفهان با صنایع‌دستی، تبریز با فرش، مشهد با سنگ‌های قیمتی و لالجین با سفال شناخته و جهانی شده اند. 

وی با بیان اینکه کشور در سال 2018 میزبان سه رویداد بزرگ بین‌المللی است که یک رویداد در تبریز و دو رویداد به میزبانی همدان برگزار می شود، افزود: همدان پایتخت گردشگری آسیا و نشست اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری دو رویداد بین‌المللی به میزبانی همدان است. 

معاون امور عمرانی استاندار همدان با تأکید بر اینکه تبلیغات شرکت سیاحتی علیصدر در تهران سبب افزایش 60 درصدی بازدیدکنندگان در نوروز امسال از غار علیصدر شد، بیان کرد: بسیاری از فعالیت‌ها در حوزه گردشگری دیر بازده هستند. 

وی در مورد جاده علیصدر نیز تصریح کرد: چهاربانده شدن علیصدر مصوب شده اما بدلیل تعدد پروژه ها، از طریق بخش خصوصی باید اجرایی شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه