آخرین اخبار

4. تير 1397 - 18:41   |   کد مطلب: 27032
چندی است که زمزمه جابه جایی یکی از دیگر مدیران بومی شهرستان یعنی یوسف سعیدی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهار که مدیریت آموزش و پرورش دو شهر بهار و صالح آباد را بر عهده دارد به گوش می رسد.

به گزارش بهارانه، در ادامه تغییر مدیران شهرستان خبرهای ضد و نقیضی از تغییر مدیریت آموزش و پرورش به گوش می رسد؛ اما آنچه که بیش از این تغییر باعث ایجاد حساسیت شده احتمال جایگزین شدن یک مدیر غیر بومی به جای سعیدی است.

در این باره گفتگویی با رئیس شورای شهر بهار داشتیم و از صحت و سقم این خبر جویا شدیم. حسین فیض اللهی در این باره گفت: به محض اینکه مطلع شدیم قرار بر این شده که رئیس آموزش و پرورش شهرستان عوض شود نزد مدیر کل رفتیم و در این مورد با وی وارد گفتگو شدیم و در ابتدا با توجه به عملکرد خوب سعیدی خواستار ماندن سعیدی در این سمت در بهار شدیم.

فیض اللهی ادامه داد: اما در مورد اینکه اگر هم بخواهد مدیر آموزش و پرورش عوض شود باید یک مدیر بومی جایگزین شود تاکید کردیم ؛ چرا که یک فرد بومی بیشتر به منطقه آشناست و بهتر از یک فرد غیر بومی قادر به اداره این ارگان می باشد.

در ادامه گفتگویی با حمیدرضا شیری رئیس شورای شهرستان داشتیم و نظر وی را در این باره جویا شدیم. شیری در این باره گفت: ما نیز خبرهایی در این زمینه شنیدیم و با خود آقای سعیدی در این باره گفتگویی داشتیم و همچنین خدمت مدیر کل آموزش و پرورش رسیدیم و بر حضور مدیر بومی در شهرستان تاکید کردیم.

شیری ادامه داد: حضور مدیر بومی در سمت مدیریت آموزش و پرورش از حساسیت خاصی برخوردار است و این امر هم به نفع اداره کل است و هم به نفع شهرستان و باعث بالا رفتن همکاری و راندمان کاری هکاران خواهد شد.

شیری همچنین گفت: هنوز در این زمینه تصمیم قطعی گرفته نشده ؛اما با توجه به معیارهایی که هست ما تاکید کرده ایم که مدیر بومی جایگزین شود و حتی در این زمینه سه نفر را نیز پیشنهاد داده ایم که از نیروهای خدوم شهرستان می باشند و قطعا ما نیز به دنبال این مسئله خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه