آخرین اخبار

31. تير 1397 - 12:25   |   کد مطلب: 27044
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان همدان گفت:
FATF توسط نهادهایی نوشته شده که خود تحت سیطره صهیونیست هستند
حجت الاسلام جلال مرادی رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان همدان FATF را نوشته شده توسط نهادهایی که خودشان تحت سیطره صهیونسیت هستند دانست.

به گزارش بهارانه، رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در استان همدان ، حجت الاسلام جلال مرادی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: مقام معظم رهبری به انجام مبارزه با منابع مالی تروریسم تاکید داشتند اما در صورتی که طرح این مبارزه به دست خود نمایندگان مجلس کشورمان نوشته شود و نه اجرای کنوانسیونی که کشورهای غربی نوشته اند.

حجت الاسلام مرادی ادامه داد: چرا که این طرح توسط نهادهایی نوشته شده که خود تحت سیطره صهیونیست هستند و تعریفشان از تروریسم با ما متفاوت است.

وی اظهار داشت: این موضوع به تفاوت در نگاه غرب و اسلام به تروریسم بر می گردد به طوریکه آنها گروه هایی مثل حزب الله و حماس و حتی سپاه قدس ما را تروریسم مطرح می کنند و در مقابل آن برای بدترین گروه های تروریستی که در کشور ما 17 هزار نفر را کشتند در کشورهایی مثل فرانسه جلسه می گیرند و سران کشورهای امریکایی نیز در آن شرکت می کنند و حتی از تروریسم های بین المللی مثل داعش حمایت می کنند.

حجت الاسلام مرادی در ادامه گفت: با این توضیحات می بینیم که تفسیر این کنوانسیون در اختیار ما نیست و همین باعث می شود که کشور ما در مورد آن در مضیقه قرار گیرد و برخی از این کشورها که منافعشان در این کنوانسیون است به راحتی بتوانند از آب گل آلود ماهی خودشان را بگیرند و می بینیم که در زمان کنونی این طرح به مصلحت کشور ما نیست.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه