پربیننده ها

آخرین اخبار

1. مرداد 1397 - 9:40   |   کد مطلب: 27047
فرماندار شهرستان بهار از افتتاح بیمارستان 82 تختخوابی آیت الله بهاری در هفته دولت خبر داد.

به گزارش بهارانه، بیمارستان 82 تختخوابی آیت الله بهاری یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی در سطح شهرستان بهار است که سالهاست این پروژه کلید خورده و هر بار با ورود مسئولی به شهرستان قول افتتاح آن در کمترین فاصله زمانی داده می شود. این بار گفتگویی با احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار داشتیم و جویای روند کار این بیمارستان شدیم.

  احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار در این باره گفت: بیمارستان روند خوبی را طی میکند و هیچ مشکلی در روند ساخت وجود ندارد. در طی بازدید پیشینی که از محوطه بیمارستان داشتیم، محوطه خاکی آن آسفالت شده و بخش اعظمی از تجهیزات پروژه بیمارستان آماده است.

قنبری عنوان کرد: هیچ دلیلی برای تعطیلی و رکود پروژه نمی بینیم و بیمارستان 82 تخت خوابی پروژه خوبی است و پیش بینی خوبی نسبت به حجم جمعیت بهار در آن انجام شده است.

وی همچنین اظهار داشت: افتتاح بیمارستان در هفته دولت خواهد بود و تمام تلاش مان بر این است که با همکاری مسئولین در زمان افتتاح ، خلف وعده نکنیم.

این بیمارستان 15 هزار متر مربع مساحت و 8 هزار و 300 متر مربع زیربنا دارد و در چهار طبقه طراحی شده است . بخشهای داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، جراحی ، زنان و زایمان ، نوزادان ، کودکان ، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی از جمله بخش هایی است که در آن پیش بینی شده است.

سیده هانیه موسوی

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه