آخرین اخبار

2. مرداد 1397 - 9:02   |   کد مطلب: 27048
رئیس اداره آبفای شهرستان بهار گفت:
تقلیل فشار آب باعث افت فشار در شهر بهار می شود
محمدرضا صادقی مهر ، رئیس اداره آبفای شهرستان بهار از تقلیل فشار آب در سه شهر بهار، لالجین و صالح آباد در ساعات شبانه خبر داد.

به گزارش بهارانه، محمدرضا صادقی مهر رئیس اداره آبفای شهرستان بهار در گفتگو با خبرنگار نشاط شهر گفت: ما در هیچ جای شهر قطعی آب نداریم ، اما تقلیل فشار آب را داریم که همین باعث افت فشار و نارسایی می شود و همزمان در همین ساعات با ازدیاد مصرف مواجهیم و مردم اثرات آن را بیشتر حس می کنند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ برنامه ای برای قطعی آب وجود ندارد گفت: همین تقلیل فشار آب طبق روند قبلی بوده و قبلا هم اطلاع رسانی شده و در سه شهر بهار، لالجین و صالح آباد هر شب صورت می گیرد و از ساعت 12 شب تا 4 صبح تقلیل فشار آب را داریم، اما تاکنون در دو شهر صالح آباد و لالجین مشکلی نبوده اما در شهر بهار چون مردم مصرف زیادی در این ساعات دارند باعث شده که مردم بهار بیشتر این موضوع را حس کنند.

صادقی ادامه داد: منابع تامین ما کامل است و مشکلی به این جهت نداریم ، اما مشکل افت فشار و نارسایی در برخی نقاط به توپوگرافی شهر مرتبط است و ما سعی کرده ایم تا جایی که امکانات فنی اجازه می دهد، با تقسیم بندی نقاط مختلف شهر مشکل را حل کنیم .

وی اظهار داشت: به طور مثال تا سال گذشته شاهد این بودیم قسمت های بالای شهرک فرهنگیان جزء همین نقاط بود که به محض اینکه افت فشار رخ می داد آنجا اولین نقطه ای بود که به مشکل برمی خورد و گاهی آب در آن نقاط قطع می شد، هم اکنون نیز برخی نقاط مرتفع شهر این مشکل را دارند که از آن جمله می توان به حد فاصل بین میدان آزادگان تا میدان شهدا و از میدان شهدا تا پایین شهر اشاره کرد که تقلیل فشار آب را بیشتر حس می کنند، به همین جهت سعی کرده ایم توپوگرافی شهر را برای قسمت های مرتفع و کم ارتفاع همسان کنیم.

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه