آخرین اخبار

17. مرداد 1397 - 7:40   |   کد مطلب: 27052
اولین جلسه هیئت اندیشه ورز جوان در فرمانداری برگزار شد و در آن بر مشارکت جوانان در امور تاکید شد.

به گزارش بهارانه، صبح امروز جلسه هیئت اندیشه ورز جوان شهرستان بهار در فرمانداری این شهر برگزار شد.

در این جلسه که حدود 25 نفر از جوانان فعال شهرستان حضور داشتند بر مشارکت و همفکری جوانان خلاق و ایده پرداز در موضوعات مختلف تاکید شد.
این هیئت در چهار کارگروه تخصصی فرهنگی هنری، اجتماعی، علمی آموزشی و سیاسی فعالیت خواهند داشت و جلسات آن توسط خود اعضا بر اساس شیوه نامه برگزار شده و در سه حوزه اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فعالیت خواهد داشت.
فرماندار شهرستان بهار در این جلسه گفت: جوانان به عنوان یک هیئت و یک انجمن مردمی و یک NGO علمی مشورتی به ما کمک خواهند داد تا بتوانیم در شوراهای مختلف نظراتشان را در راستای ارتقای شهرستان دخیل کنیم.
احسان قنبری در ادامه با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری گفت: با تشکیل کارگره هایی سعی شود علاوه بر بیان مشکلات ، راهکار مناسب نیز ارائه شود و در مجمع از افراد نخبه بیرون از هیئت نیز استفاده شود.
قنبری همچنین گفت: رویکرد اعضا باید کلان باشد و محدود به شهرستان نباشد و اعضا باید با استفاده از پیشنهادات سازنده یاری گر مسئولین باشند.
در ادامه محمدرضا شفیعی بخشدار مرکزی نیز تشکیل این هیئت را به فال نیک گرفت و گفت: تعامل سه گروه را در توسعه متوازن لازم و ضروری می دانیم . سه گروه صاحبان قدرت، صاحبان فکر و صاحبان ثروت افرادی هستند که با هماهنگی لازم می توانند باعث پیشرفت و ترقی شوند.
در انتهای جلسه بین اعضای حاضر انتخابات برگزار شد و حسین محمدی به عنوان دبیر هیئت ، رویا امامی به عنوان جانشین و امیدرضا سیفی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه