آخرین اخبار

17. مرداد 1397 - 8:24   |   کد مطلب: 27053
در شورای اداری شهرستان بهار که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد، معصومه باقری به عنوان اولین زن معاون فرماندار بهار معرفی شد.

به گزارش بهارانه، شورای اداری شهرستان بهار صبح روز گذشته با حضور معاون سیاسی استاندار همدان در فرمانداری شهرستان بهار برگزار شد.

شاهرخی معاون سیاسی امنیتی استان با تبریک روز خبرنگار به اوضاع حاکم بر کشور در روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: امروز شاهد این هستیم که امریکایی ها با بی منطقی و با رویکرد اعمال و تشدید تحریم ها وارد صحنه شده اند و دشمنان ما در پی این هستند که در سه سطح به کشور ما فشار وارد کنند .

شاهرخی ادامه داد: اولین کاری که دشمن در برنامه خود دارد تهدید نظامی است و سعی دارند از این جهت مردم ما را مرعوب کنند اما نتیجه ای از آن نخواهند گرفت.

وی اظهار داشت: فشارهای اقتصادی در قالب تحریم های اقتصادی دومین برنامه دشمن برای مقابله با ملت ایران است که با توجه به مبادی ورودی کشور و دیپلماسی دولتمردان ما این کار نیز نتیجه چندانی در پی نخواهد داشت.

شاهرخی افزود: امروز دشمن آحاد مردم را هدف قرار داده و تلاش می کند که در جامعه نارضایتی عمومی را افزایش دهد و همه اقشار باید هوشیار باشند که دشمن به این وسیله در پی ایجاد بحران اجتماعی است و با بیش از 250 شبکه به صورت مستمر تلاش می کند که مردم را مایوس کند و از انقلاب و مسئولین فاصله بدهد .

وی ادامه داد: دشمن با فراخوان های گسترده از طریق امپراطوری رسانه مردم را برای شرکت در تظاهرات علیه نظام دعوت می کند؛ اما مردم بصیرتشان بالاست و گول عوام فریبی اینها را نمی خورند و ما هم به سهم خود باید قدردان این مردم با بصیرت باشیم و قدر این موقعیت را بدانیم و از نزدیک با مردم همراه باشیم و ارتباط موثر با مردم داشته باشیم و حرکت ما باید در راه ایجاد امید بین مردم باشد

وی در ادامه به انتخاب معصومه باقری به عنوان معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری بهار اشاره کرد و گفت: یکی از شعارهای دولت تدبیر و امید توجه به سرمایه های انسانی است و توجه به جوانان و بانوان از سیاست های دولت بوده و در این راستا تصمیم بر این بوده که برای رسیدگی به امور بانوان و توجه به رشد و اعتلای بانوان یکی از معاونت های فرمانداری را به بانوان اختصاص دهیم.

شاهرخی، معصومه باقری را به عنوان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار شهرستان بهار معرفی کرد و گفت: وی از همکاران استانداری بوده و هم اکنون دانشجوی دکتری رشته مدیریت آموزشی است و سابقه 21 سال خدمت در حوزه فرهنگی علمی را داراست.

در ادامه جلسه حکم معصومه باقری به عنوان معاون فرماندار قرائت شده و همچنین از یکی از کارمندان فرمانداری که به درجه بازنشستگی نائل آمده بود تقدیر شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر