آخرین اخبار

8. شهريور 1397 - 13:40   |   کد مطلب: 27062
هفته دولت و دهه فجر هر سال شاهد کلنگ زنی یا افتتاح و بهره برداری از پروژه های متعدد در نقاط مختلف استان و شهرستان هستیم و در هفته دولت امسال نیز چندین پروژه به بهره برداری رسید و ساخت چندین پروژه آغاز شد ، اما جای برخی از پروژه ها در هفته دولت امسال محسوس بود.

به گزارش بهارانه، مردم شهرستان بهار مدتهاست که منتظر بهره برداری از برخی پروژه های مهم در شهر بهار هستند که با وعده مسئولین از هفته دولت به دهه فجر و از دهه فجر به هفته دولت بعدی موکول می شود و گاهی با گذشت سالها و عوض شدن فرمانداران نیز به نتیجه مطلوب نرسیده است.

بیمارستان 84 تختخوابی 7 ساله شد اما به بهره برداری نرسید

بیمارستان 84 تختخوابی آیت الله بهاری یکی از پروژه های بزرگی است که سالهاست قول افتتاح و بهره برداری از آن داده می شود و همچنان مردم را چشم انتظار بهره برداری از آن گذاشته اند. پروژه ای که تکمیل آن حرکتی لاک پشتی دارد و در آخرین اظهار نظر فرماندار، احسان قنبری هفته دولت موعد بهره برداری از آن اعلام شده بود و حال که از هفته دولت هم گذشتیم و این بیمارستان افتتاح نشد.

این پروژه از سال 90 آغاز شده و امسال وارد هفتمین سال ساخت آن شدیم و چاره ای نیست جز اینکه همچنان منتظر باشیم تا با تجهیز کامل آن شاهد بهره برداری از آن باشیم

شروع ساخت درمانگاه تامین اجتماعی

درمانگاه تامین اجتماعی یکی از دیگر پروژه های پرحاشیه شهرستان بهار می باشد که پس از سالها کش و قوس بالاخره در آبان ماه سال 96 کلنگش به دست وزیر کار بر زمین خورد و حال که 10 ماه از آن زمان می گذرد هیچ گونه تحرکی در ساخت آن ندیده ایم و جالب اینجاست که در زمان کلنگ زنی این درمانگاه قول بهره برداری دو ساله از آن داده شد و با این حرکت لاک پشتی که در ساخت و سازهای شهرستان شاهدیم نباید زیر 5 سال را برای ساخت آن متصور شد.

ساخت زیرگذر تقاطع نهالستان و جاده علیصدر

ساخت تقاطع نهالستان و جاده غار علیصدر یکی دیگر از مهمترین پروژه هایی است که به دلیل خطرناک بودن آن تاکنون تلفات زیادی به همراه داشته است؛ این تقاطع محل عبور اکثر کشاورزان همشهری ماست که متاسفانه در دو ماه اخیر شاهد کشته شدن سه نفر از کشاورزان و همشهریانمان در این تقاطع بوده ایم.

 معاون راه و شهرسازی استان نیز در بازدیدی که خرداد ماه از آن داشت با توجه به خطرخیز بودن این مسیر قول مساعد جهت ساخت زیرگذر در این مسیر را داد ، اما با گذشت ماهها همچنان شاهد رخداد تصادفات منجر به مرگ در این مسیر هستیم و هیچ حرکتی برای ساخت زیرگذر در این تقاطع اتفاق نیفتاده است.

بهره برداری از مجتمع مسکونی مهر جنب فرمانداری

مجتمع مسکونی جنب فرمانداری نیز از دیگر پروژه های بزرگ شهر است که با گذشت سالها هنوز مشکل آن حل نشده و بارها قول اتمام کار آن داده می شود و همچنان مردم چشم انتظار پایان کار آن هستند.

جزیره شادی در صدر لیست پروژه های نیمه کاره

مجتمع تفریحی جزیره شادی دیگر پروژه  مهم و بزرگ شهرستان است که قرار بود روزی به بزرگترین مجموعه آبی غرب کشور تبدیل شود ؛ اما گیر و دار قانونی آن باعث شده که همچنان در پیچ دادگاه و شکایت گرفتار شود و هیچ مسئول و بزرگتری حاضر به پادرمیانی برای حل مشکل این مجموعه نیست.

به گزارش خبرنگار بهارانه پروژه های بسیاری در شهرستان وجود دارند که از اهمیت بالایی برخوردارند که مردم ما لیست همه آنها را بهتر از مسئولین می دانند. این روزها شاهد بدقولی های بسیاری از مسئولین در مورد افتتاح ها و کلنگ زنی ها هستیم به طوری که دیگر اعتباری بر قول و حرف مسئولین نمی توانیم داشته باشیم و یکی از بدترین آفت ها برای دولتها این است که مردم اعتمادشان از دولت و مسئولین راس کار سلب شود. مسئولین ما باید به هوش باشند که اگر نمی توانند قولی برای اتمام کاری ندهند، چرا که اینطور فقط باعث بی اعتمادی نسبت به خود و دولت می شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه