آخرین اخبار

22. شهريور 1397 - 13:01   |   کد مطلب: 27069
صبح روز گذشته گروه های اردوهای جهادی شهرستان بهار در قالب رزمایش عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص)2 با بدرقه مسئولین ادارات شهرستان بهار به مناطق محروم شهرها و روستاها اعزام شدند.

به گزارش بهارانه، سید جواد حسینی، فرمانده سپاه ناحیه بهار در گردهمایی بسیجیان عازم به مناطق محروم گفت: در این رزمایش 250 تیم از استان در اردوهای جهادی شرکت دارند که از شهرستان بهار 33 تیم عازم مناطق محروم می شوند.

حسینی هدف از اجرای این اردوها را محرومیت زدایی ، خدمت رسانی به مردم و خودسازی جوانانی که خودجوش وارد این اردوها شده اند عنوان کرد و گفت: این مجموعه سه حوزه مردم و اهالی مناطق محروم، گروه های جهادی و مسئولین دستگاه های اجرایی را در بر میگیرد و سپاه ناحیه بهار اعلام می کند که هر اداره ای در هر عرصه ای که نیاز به کمک داشته باشد می تواند وارد عمل شده و در قالب اردوهای جهادی  و از طریق بسیج می توانیم در امر کمک رسانی به مردم مشارکت نماییم.

حسینی ادامه داد: این اردوها در تمام طول سال ادامه دارد و بسیجیان در تمامی طول سال در حال خدمت رسانی در اردوهای جهادی هستند و این روز به طور نمادین برای نمایش کار اردوهای جهادی و در راستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله انتخاب شده است.

در ادامه گروه های مختلف بسیجیان با بدرقه مسئولین اجرایی دستگاه های مختلف عازم مناطق محروم شهرهای بهار، لالجین، صالح آباد و مهاجران و همچنین روستاهای محروم دولت آباد، نورآباد و سایر روستاها شدند.

شایان ذکر است که این اردوها در قالب مرمت و اجرای بازسازی مساجد، مدارس و ساخت منازل محروم و همچنین ویزیت رایگان و توزیع بسته های حمایتی غذایی و جهیزیه و لوازم التحریر  و سرکشی و نظافت منازل خانواده شهدا و مساجد و برگزاری کلاس های آموزشی ویژه خانواده ها و کودکان انجام شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه