آخرین اخبار

9. مهر 1397 - 11:07   |   کد مطلب: 27082
مدیرعامل سازمان آنش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان مطرح کرد
امداد و نجات آتش‌نشانان همدان در دو حادثه واژگونی خودرو
مدیرعامل سازمان آنش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: آتش‌نشانان همدان طی 24 ساعت گذشته در دو حادثه واژگونی خودرو در جاده ملایر و میدان امام حسن (ع) عملیات امداد و نجات انجام دادند.

به گزارش بهارانه، محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با اشاره به انجام 15 عملیات، طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان آتش‌نشانی طی 24 ساعت گذشته در همدان، اظهار کرد: 9 عملیات اطفاء حریق و 6 عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بوده است.

وی دو مورد حریق درختان در بلوار سید جمال‌الدین، حریق مخروبه در میدان پروانه‌ها و حریق مزرعه در جاده شورین را ز جمله موارد منجر به انجام عملیات اطفاء حریق دانست و گفت: پنج مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در میدان باباطاهر، پردیس دو مورد، بلوار آزادگان و جاده تهران نیز از دیگر موارد در این حوزه بود.

مدیرعامل سازمان آنش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان، بیان کرد: نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در شهرک مدنی، حادثه نشت گاز در سیلو، مهار حیوانات در شهرک چمران، دو  مورد حادثه واژگونی خودرو در جاده ملایر و میدان امام حسن (ع) و رهاسازی اعضای بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه شماره 12، انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

وی افزود: در 15 عملیات انجام شده توسط آتش‌نشانان در این بازه زمانی چهار نفر نجات یافتند.

بیاناتی با اشاره به ثبت 436 تماس در سامانه 125 طی این مدت، تصریح کرد: تنها 15 مرد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

وی 11 مورد از تماس‌ها را به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی دانست و ادامه داد: 96 مورد از تماس‌های ثبت شده نیز اشتباه بوده است.

مدیرعامل سازمان آنش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: متأسفانه 314 مورد از تماس‌های ثبت شده در این بازه زمانی با هدف ایجاد مزاحمت بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر