آخرین اخبار

3. آبان 1397 - 10:04   |   کد مطلب: 27175
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خبر داد
اعزام نیرو و خدمات خودرویی به عراق
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان از اعزام نیرو و خدمات خودرویی به عراق در ایام اربعین حسینی خبر داد و گفت: چهار پایگاه موقت امدادی نیز در اربعین حسینی خدمات‌رسانی را به زائران خواهند داشت.

به گزارش بهارانه، بهروز کارخانه‌ای در گفت‌وگو با فارس ضمن اعلام آمادگی هلال احمر برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: اعزام نیرو و خودرو به کشور عراق شامل یک دستگاه آمبولانس، یک دستگاه تریلی و یک تیم درمان است.
وی با اشاره به اینکه در مرز مهران نیز خدمات‌رسانی خواهیم داشت، گفت: یک دستگاه آمبولانس به همراه دو نیرو در مرز مهران حضور دارد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان خاطرنشان کرد: 12 پایگاه ثابت جاده‌ای با 69 نفر روز به همراه چهار پایگاه موقت برای ایام اربعین حسینی نیز خدمات‌رسانی به زائران را دارند.
وی به فعالیت مرکز واکنش سریع هلال احمر اشاره کرد و افزود: مرکز کنترل و فرماندهی عملیات و کشیک آماده در شعب نیز در این ایام فعال هستند.
کارخانه‌ای با بیان اینکه در ایام اربعین حسینی 9 نفر نیرو در بخش‌های مختلف به عراق اعزام می‌شوند، افزود: یک پزشک، سه امدادگر، دو نفر پذیرش، یک پرستار، یک نفر تکنسین دارویی و یک نفر نیروی خدماتی خدمات‌رسانی به زائران را در عراق دارند.
وی اضافه کرد: طی دو روز گذشته که شرایط جوی نامناسب بود، یک‌ هزار و 700 زائر اربعین حسینی در همدان اسکان یافتند.
 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه