آخرین اخبار

3. آبان 1397 - 10:17   |   کد مطلب: 27178
علی اکبر سلطانی راد در جلسه هماهنگی شکل گیری کمیته های شهرستانی سمن ها در فرمانداری بهار که با حضور روسای ادارات مرتبط با سمن‌ها، مدیران عامل سمن‌های فعال بهار و رئیس مجمع سمن‌های استان و اعضای هيأت رئیسه مجمع برگزار شد، گفت: ۲۸ سمن در شهرستان بهار فعال است.

به گزارش بهارانه، به نقل از مهر، سلطانی بابیان اینکه اعضای سمن ها باید به صورت خودجوش نسبت به تقویت مجموعه خود گام بردارند، گفت: انتقاد سازنده باید در دستور کار مطالبات سمن ها باشد.
وی با بیان اینکه سمن ها باید بیش از پیش یاور دولت باشند به عدم مستند سازی مناسب سمن ها از فعالیت ها اشاره کرد و گفت: از شکل گیری کمیته شهرستانی سمن ها حمایت می کنیم.
دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان همدان نیز با بیان اینکه اعتیاد اولین و مهمترین آسیب اجتماعی است، گفت: باید از رشد تصاعدی اعتیاد جلو گیری کرد.
سیدرسول حسینی بابیان اینکه بیشتر افراد جامعه حتی یک ساعت هم آموزش آشنایی با آثار سوء مواد مخدر را ندیده اند بر ضرورت حضور نماینده سمن ها در جلسات تاکید کرد.
رئیس مجمع استانی سمن ها نیز با تشریح ساختار مجمع بر لزوم توجه به نقش اثربخش سمن های شهرستانی تاکید کرد و گفت: مدیران باید مسئولانه تا حل مشکل گام بردارند.
سیدمصطفی موسوی بابیان اینکه مدیران باید خود را از جنس سمن ها بدانند، گفت: پتانسیل های مشارکت مردمی شهرستان بهار بالا است و جدیت سمن های بهار در مطالبه گری قابل تقدیر است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه