آخرین اخبار

6. آبان 1397 - 9:06   |   کد مطلب: 27185
ایستگاه صلواتی آیت الله بهاری به رسم هر سال در جنب میدان بهار و در مسیر عبور زائران کربلا آماده خدمت رسانی به زائران کربلاست. این ایستگاه از 4 آبان کار خود را شروع کرده و تا 12 آبان ماه از زائران پذیرایی می کند.

به گزارش بهارانه، به نقل از نافع، خسرو طالبی یکی از مسئولین این ایستگاه صلواتی گفت: روزانه هشت تا ده هزار وعده غذایی شامل صبحانه، نهار، شام، و میان وعده بین زائران توزیع می شود و آمادگی اسکان 2000 نفر را داریم و اسکان زائران در مساجد، حسینیه ها، منازل ، حوزه علمیه و اسکان موقت در ایستگاه صلواتی در نظر گرفته شده است.

طالبی با تشکر از کمک های خیرین بهاری گفت: سال گذشته ارزش ریالی میزان کمک خیرین به 6 ایستگاه صلواتی در بهار و موکب آیت الله بهاری در کربلا حدود 750 میلیون تومان شد که امسال نیز به همین میزان رسیده و با توجه به اینکه هنوز این کمک ها ادامه دارد پیش بینی میشود امسال کمک ها بیشتر از سال قبل شود.
موسوی یکی دیگر از مسئولین ایستگاه صلواتی به اسکان زائران اشاره کرد و گفت: روزانه برای اسکان 300 نفر گنجایش داریم، همچنین برای استحمام زائران نیز تدابیری اندیشیده شده و حمام های عمومی و مساجد را برای آن در نظر گرفته ایم.
موسوی در مورد کمک خادمان در ایستگاه صلواتی گفت: افرادی که تمایل دارند به عنوان خادم در ایستگاه صلواتی خدمت کنند می تواننند با مراجعه به ایستگاه و مسئولین ایستگاه، نام خود را جزء خادمان ثبت کنند و در روز تعیین شده برای کمک رسانی در ایستگاه حاضر شوند.
موسوی با تشکر از خیرین شهر و خیرین حسام آباد گفت: تشکر ویژه ای از خیرین حسام آباد باید داشته باشیم که بخش اعظمی از خدمت رسانی و پذیرایی از زائران را در ایستگاه صلواتی بر عهده دارند.
وی همچنین از کمک های ارگان های دولتی و اداری همچون فرمانداری ، شهرداری، شورای شهر، نیروی انتظامی، هلال احمر، اداره صنعت و معدن، شبکه بهداشت و همچنین خیرین شهر و شهرستان تشکر کرد.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه