آخرین اخبار

15. آبان 1397 - 7:50   |   کد مطلب: 27207
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: 455 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 همدان به ثبت رسید.

به گزارش بهارانه، محمدرضا بیاناتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار نافع، با بیان اینکه طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات سازمان، 10 عملیات طی 24 ساعت گذشته توسط آتش‌نشانان همدان به سرانجام رسیده است، اظهار کرد: 6 عملیات اطفاء حریق و چهار عملیات امداد و نجات حاصل تلاش آتش‌نشانان در این بازه زمانی بود.

وی به 6 عملیات اطفاء حریق انجام شده اشاره کرد و گفت: حریق چوب‌بری در روستای گراچقا، حریق کانکس در بلوار شاهد، حریق خودرو در جاده فقیره، حریق باغ در جاده حیدره، حریق دکه در گنجنامه و حریق مخروبه در اسلامشهر منجر به انجام عملیات اطفاء حریق شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: نجات افراد محبوس شده در آسانسور پل عابر پیاده در شهرک مدنی، نجات افراد محبوس شده در یک منزل در شکریه، مهار حیوانات در سعیدیه و حادثه تصادف خودرو در میدان بعثت نیز انجام عملیات امداد و نجات را به دنبال داشت.

وی افزود: سه نفر در 10 عملیات انجام شده طی این مدت توسط آتش‌نشانان نجات یافتند.

بیاناتی با بیان اینکه 455 تماس طی 24 ساعت گذشته در سامانه 125 همدان به ثبت رسیده است، تصریح کرد: 10 مورد از تماس‌ها منجر به انجام عملیات شد.

وی 10 مورد از تماس‌های ثبت شده را به منظور دریافت مشاوره و راهنمایی دانست و ادامه داد: 80 تماس ثبت شده طی این مدت نیز اشتباه بوده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان خاطرنشان کرد: متأسفانه 355 مورد از تماس‌ها نیز با هدف ایجاد مزاحمت در سامانه به ثبت رسید.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه