آخرین اخبار

3. آذر 1397 - 10:47   |   کد مطلب: 27278
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهار از برپایی میز خدمت در برخی مساجد شهرستان بهار به مناسبت هفته بسیج و پاسخگویی مسئولین به مردم در این مساجد خبر داد.

به گزارش بهارانه، فرمانده سپاه ناحیه بهار صبح امروز در جمع خبرنگاران شهرستان بهار از برگزاری 70 عنوان برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان خبر داد.
سید جواد حسینی با تبریک هفته بسیج ، بسیج را یادگار امام راحل برای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست که در عرصه های مختلف از ابتدای انقلاب تاکنون تاثیرگذار بوده است.
فرمانده سپاه ناحیه بهار مهمترین برنامه بسیج در سال 97 را خدمت رسانی به مردم به خصوص محرومین در قالب اردوهای جهادی عنوان کرد و گفت: در هفته بسیج در قالب 40 گروه جهادی در سطح شهرستان و در نقاط محروم و حاشیه شهرها و روستاها حاضر خواهیم شد و به مردم این مناطق خدمت رسانی خواهیم کرد.
وی همچنین گفت: در طول 6 روز از هفته بسیج هر روز میز خدمت در مساجد خواهیم داشت و با هماهنگی که با فرمانداری داشته ایم مسئولین برخی ادارات در مساجد روستاها و نقاط مختلف شهر حاضر خواهند شد و به مردم پاسخگو خواهند بود.
حسینی یکی از اهداف برنامه های هفته بسیج را فعال کردن مساجد بیان کرد و گفت: سعی ما این بود که برنامه ها مسجد محور باشد و حتی اردهای جهادی را نیز از مساجد شروع کرده و گشت ها از مساجد شروع خواهد شد.
حسینی، دیدار نخبگان بسیجی با امام جمعه و مسئولین شهرستان، ویزیت رایگان و اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم، دیدار با خانوده شهدا و عطرافشانی مزار شهدا و برگزاری کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه های شهرستان را از دیگر برنامه های هفته بسیج برشمرد.
وی همچنین از برگزاری همایش اصناف و ادارات با حضور سخنرانان کشوری ، برپایی میقات صالحین در روز جمعه و حضور در نماز جمعه و برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی خبر داد و مهمترین برنامه این هفته را همایش حماسی حضور هزار و 500 نفری بسیجیان در روز 5 آذر ماه در مصلای امام شهرستان عنوان کرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر