آخرین اخبار

10. آذر 1397 - 16:30   |   کد مطلب: 27317
فرمانده انتظامی بهار عنوان کرد:
کشف ۲۶۰۰ تن برنج قاچاق و خارجی در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۲ هزار و ۶۰۰ کیلو گرم برنج خارجی و قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارانه، سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در پی اجرای طرح های مبارزه با کالای قاچاق در محور های مواصلاتی شهرستان بهار، پلیس این شهرستان ۲ هزار و ۶۰۰ کیلو گرم برنج خارجی و قاچاق کشف کردند.

وی افزود: این محموله از استان های همجوار و مرزی در یک خودرو نیسان بارگیری شده و ارزش ریالی آن ۲۰۰ میلیون ریال بود.

افزایش ۲۷ درصدی کشفیات مواد مخدر در بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار همچنین از افزایش ۲۷ درصدی کشف انواع مواد مخدر و افزایش ۱۸ درصدی دستگیری خرده فروشان و معتادان در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری با بیان اینکه مواد مخدر به عنوان توطئه ریشه دار استکبار جهانی قصد از بین بردن سرمایه های اجتماعی و از هم پاشیدن کانون گرم خانواده ها را دارد، گفت: کارکنان انتظامی شهرستان بهار با تلاش شبانه روزی در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و خرده فروشان مواد مخدر، از ابتدای سال ۲۷ درصد افزایش کشفیات مواد مخدر داشته و در بحث دستگیری خرده فروشان و باندهای توزیع مواد مخدر نیز شاهد افزایش ۱۸ درصدی دستگیری بوده ایم.

وی با اشاره به کشف بیش از ۴۲ کیلو گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال تا کنون در شهرستان بهار، گفت: از مردم درخواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند و هر گونه پیشنهاد و انتقاد نسبت عملکرد پلیس را به سامانه ۱۹۷ اطلاع دهند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر