آخرین اخبار

12. آذر 1397 - 16:00   |   کد مطلب: 27326
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور مسابقات پاراآسیایی همدان برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، رسول منعم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ و حضور ورزشکاران همدانی در این رقابت‌ها اظهار داشت: در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا ۲۰۱۸، حمید اسلامی و وحید علی نجیمی در دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان، زهرا نجاتی عارف در والیبال نشسته و علیرضا جلیلی در شنای معلولین ۴ ورزشکار همدانی حاضر در مسابقات بودند.

وی افزود: وحید علی نجیمی در این رقابت‌ها ۲ مدال طلا و حمید اسلامی یک مدال طلا و زهرا نجاتی عارف ملی‌پوش همدانی تیم والیبال نشسته بانوان ایران نیز یک مدال نقره کسب کردند تا درمجموع ورزش همدان عملکرد خوبی در این رقابت‌ها داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به تجلیل از این ورزشکاران گفت: روز چهارشنبه ۱۴ آذرماه مراسم تجلیل از ورزشکاران پاراآسیایی همدان را برگزار خواهیم کرد.

منعم عنوان کرد: به همان میزان هدایای نقدی که به ورزشکاران آسیایی اهدا شد به ورزشکاران پاراآسیایی نیز اهدا می‌شود و تفاوتی در این زمینه به‌هیچ‌وجه قائل نخواهیم بود.

وی با اشاره به عملکرد همدان در المپیاد استعدادهای برتر کشور بیان کرد: در حال حاضر همدان با کسب ۹ مدال طلا، ۶ نقره و ۱۴ برنز و مجموع ۲۹ مدال در رده شانزدهم کسب مدال های جاکارتا در بین استان‌های کشور قرارگرفته است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه