آخرین اخبار

14. آذر 1397 - 9:06   |   کد مطلب: 27333
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان؛ پیگیری و مطالعات اولیه از راه‌اندازی بیمارستان توانبخشی در همدان و بیمارستان دندانپزشکی در بیمارستان آیت‌الله بهاری تا پایان سال جاری خبر می دهد

به گزارش بهارانه، فرهاد فراهانی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص راه اندازی بیمارستان توانبخشی در استان، اظهار کرد: موافقت نامه راه اندازی این بیمارستان نوشته شده است.

وی با بیان اینکه به زودی نخستین بیمارستان توانبخشی در مجتمع ایثار و با هماهنگی این مجتمع ایجاد خواهد شد، گفت: دانشگاه علوم پزشکی مدیری را برای این بیمارستان منصوب کرده و تیمی نیز به آنجا اعزام شده است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان خاطرنشان کرد: این بیمارستان از سوی معاونت آموزشی و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ارزیابی و مجدد مسوول فنی منصوب میشود تا مکان تحویل گرفته شود.

وی بیان کرد: به دنبال این هستیم هرچه زودتر مراحل عملیاتی آن انجام و طی دو سه ماه اخیر به بهره برداری برسد.

فراهانی با اشاره به پیگیری راه اندازی بیمارستان دندانپزشکی در همدان، گفت: راه اندازی بیمارستان دندانپزشکی در بیمارستان آیت الله بهاری شهر بهار پیگیری می شود که مطالعات اولیه آن انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: با جابه جایی بیمارستان آیت الله بهاری به محل جدید تا پایان سال جاری، بیمارستان دندانپزشکی راه اندازی می شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه در این بیمارستان خدمات دندانپزشکی تحت بیهوشی ارائه می شود، افزود: بخش هایی از پردیس دندانپزشکی به این بیمارستان منتقل می شود که شعبه دوم دانشکده دندانپزشکی است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه