آخرین اخبار

14. آذر 1397 - 9:13   |   کد مطلب: 27334
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان عنوان کرد:
تشکیل ۷۰۹۵ فقره پرونده در تعزیرات حکومتی استان همدان
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از تشکیل ۷ هزار و ۹۵ فقره پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی همدان طی ۸ ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش بهارانه، علیرضا حسن پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مهر اظهار داشت: بیش از ۸۰ میلیارد ریال جریمه برای متخلفین طی ۸ ماهه اول امسال ثبت شده است.

وی اظهارداشت: باتوجه به وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی مبنی بر رسیدگی و صدور حکم در چارچوب قانون و در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان طی ۸ ماهه نخست امسال تعداد ۷ هزار و ۹۵ فقره پرونده در این مجموعه تشکیل شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان در توضیح پرونده های تشکیل شده افزود: ۵ هزار و ۹۵۱ فقره از پرونده های تشکیل شده مربوط به حوزه کالا و خدمات است.

حسن پور اضافه کرد: ۶۹۳ فقره از پرونده های تشکیل شده در تعزیرات حکومتی استان همدان طی ۸ ماهه نخست امسال نیز در زمینه قاچاق کالا و ارز است.

وی با بیان اینکه ۴۵۱ فقره از پرونده ها به حوزه بهداشت، دارو و درمان مربوط می شود، گفت: از مجموع پرونده های ارسال شده به تعزیرات حکومتی استان همدان در حوزه کالا و خدمات ۱۰۰ درصد، در حوزه قاچاق کالا و ارز بیش از ۱۰۹ درصد و در حوزه بهداشت، دارو و درمان نیز ۱۰۰ درصد رسیدگی و مختومه شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان اضافه کرد: متخلفان در این زمینه در مجموع به پرداخت ۸۰ میلیارد و ۳۹۹ میلیون و ۲۶۱ هزار و ۲۷۵ ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.

حسن پور با بیان اینکه تعزیرات حکومتی آمادگی کامل برای رسیدگی سریع و اجرای قاطع آراء صادره در زمینه تخلفات اعلامی را دارد، گفت: از مردم تقاضا داریم درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق تلفن گویای ۱۲۴ اعلام کنند.   

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه