آخرین اخبار

14. آذر 1397 - 17:35   |   کد مطلب: 27337
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هیئت نابینایان و کم‌بینایان از هیئت‌های بسیار خوب همدان بوده که در بازی‌های پاراآسیایی ۳ مدال طلا برای استان به ارمغان آورد.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرنگار مهر، رسول منعم عصر چهارشنبه در مجمع سالیانه هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان با اشاره به لزوم برگزاری مجامع سالیانه اظهار داشت: برگزاری مجامع سالیانه در راستای مفاد قوانین فدراسیون‌ها بوده و باید توجه بیشتری به برگزاری این مجامع داشت چراکه در حال حاضر حلقه مفقوده‌ای بین ارتباط استان‌ها و فدراسیون وجوددارد.

وی افزود: مجامع سالیانه باید حداقل سالی یک‌بار با حضور بالاترین مقام فدراسیون‌ها در تمامی رشته‌ها برگزار شود که خوشحالیم امروز شاهد برگزاری مجمع سالیانه هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان همدان هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره بودجه ورزش کشور گفت: با قانون ۲۷ صدم درصد ارزش‌افزوده شاهد این بودیم بودجه ورزش تغییرات بسیار خوبی داشت و از همین بودجه تعداد زیادی از طرح‌های عمرانی ورزش استان افتتاح‌شده و تا پایان سال نیز شاهد افتتاح چند طرح دیگر خواهیم بود.

منعم خاطرنشان کرد: همچنین طرح بسیار خوب وزارت ورزش و جوانان با عنوان المپیاد استعدادهای برتر که با حضور بیش از ۴۶۰ هزار ورزشکار برگزار شد نیز از برکات قانون ۲۷ صدم درصد ارزش‌افزوده بود که همدان نیز ۳ رویداد بزرگ این طرح را میزبانی کرد.

وی با اشاره به میزبانی‌های استان همدان در سال ۹۷ بیان کرد: تا به امروز همدان میزبان ۷۰ رویداد ملی و ۴ رویداد بین‌المللی ورزشی بوده و شاهد توفیقات خوبی در این زمینه بوده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان عنوان کرد: فراهم بودن زیرساخت‌های ورزشی باعث شده تا دست ورزش استان برای گرفتن میزبانی‌های متعدد باز باشد.

منعم با اشاره به جایگاه خوب رشته نابینایان و کم‌بینایان استان همدان گفت: هیئت نابینایان و کم‌بینایان دربازی‌های پاراآسیایی جاکارتا توسط وحید علی نجیمی و حمید اسلامی موفق به کسب ۳ مدال طلا شد که در همدان سابقه نداشته است.

وی یادآور شد: خوشبختانه هیئت نابینایان و کم‌بینایان یکی از هیئت‌های بسیار توانمند و بااستعداد استان همدان است و دستگاه ورزش نیز از همین رو حمایت‌های ویژه‌ای از این هیئت خواهد داشت.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه