آخرین اخبار

15. آذر 1397 - 18:37   |   کد مطلب: 27342
مراسم تودیع رضا حاکمی بخشدار سابق لالجین و معارفه امیر پاکرقم بخشدار جدید لالجین با حضور نماینده مردم منطقه در مجلس ، فرماندار و مسئولان اجرایی بخش و شهرستان برگزار شد.

به گزارش بهارانه، مراسم تودیع رضا حاکمی بخشدار سابق لالجین و معارفه امیر پاکرقم بخشدار جدید لالجین بایک ساعت تاخیر اغاز شد. پورمختار نماینده مردم منطقه در مجلس در معارفه بخشدار لالجین گفت :
ازحضور مردم و مسولان و خانواده شهدا در مراسم تشکرمیکنم .
تشکر میکنم از استاندار و فرماندارکه این انتخاب شایسته و به جا را به عمل آورده و در انتخاب ایشان موثر بودند.

پورمختار گفت: اقتضای توفیق خدمت در راستای رفع مشکلات مردم نصیب هرکسی نمی شود. تلاشهای دشمنان و آمریکا این است که کشور را دچار مشکل کنند ولی نمی دانند که این ملت راه خودش را ادامه می دهند و مکر آنان بی نتیجه مانده و خواهد ماند و با حضور مسئولان خدوم و ملت که همیشه پشتوانه انقلابند بی نتیجه خواهد ماند و تمامی نقشه های آنان نقش بر آب خواهد شد.
من در پایان از زحمات آقای حاکمی تقدیر کرده و ارزوی توفیق دارم برای آقای پاکرقم و توصیه میکنم که بخشدارجدید اولویت خود را پیگیری مشکلات مردم در روستاها و شهرها قرار دهد.
احسان قنبری فرماندار شهرستان بهار گفت: مابه دنبال ترسیم و مصوب نمودن سند چشم انداز و توسعه همه جانبه لالجین هستیم که با حضور نماینده شهردار شورا دست اندرکاران محققان و مسئولان به زودی جلسه ای برگزار و به نتیجه خواهیم رسید
حدفاصل میدان نیایش بهار تا ورودی لالجین که ۳کیلومتر است مسیر گردشگری وتجاری و خدماتی را طراحی کرده! و سال آینده به تصویب و اجرایی خواهیم کرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه