آخرین اخبار

16. آذر 1397 - 19:43   |   کد مطلب: 27347
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با بیان اینکه فضای دانشگاه علوم پزشکی با دیگر مراکز آموزش عالی متفاوت است، گفت: دانشگاه علوم پزشکی فضای مناسبی برای اشتغال دانشجویان فراهم کرده است.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایسنا، منطقه همدان،حبیب الله موسوی بهار، چهار‌شنبه ۱۴ آذر در مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: فضای دانشگاه علوم پزشکی کمی متفاوت‌تر از دیگر دانشگاه‌هاست چرا که در این دانشگاه ارتباط بهتری با مراجعه‌کنندکان برقرار می‌شود و فضایی مناسب را برای اشتغال به کار ایجاد کرده و دانشجویان آن از استان‌ها و نقاط مختلف کشور هستند.

وی عملکرد دانشگاه علوم پزشکی را بهتر از دیگر دانشگاه‌ها دانست و ادامه داد: در این دانشگاه ۱۲ هزار پرسنل از نظر تحصیلی از پایین‌ترین رده‌های تحصیلی تا بالاترین مشغول به کار و خدمت هستند و یک سوم واحدها از جمله فوریت‌های پزشکی به‌صورت شبانه‌روز مشغول به کار هستند.

موسوی بهار خاطر نشان کرد: وسعت دانشگاه علوم پزشکی ازتمام مراکز و نهادها بیشتر است چرا که حوزه وسیعی از کار و نیروی انسانی است و 7000 دانشجو در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

وی افزود: هیئت علمی این دانشگاه از ۴۵ نفر تشکیل می‌شود که غریب به ۳۰ درصد آن‌ها استاد دانشگاه و مدرس فرهیخته هستند.

موسوی بهار فضای دانشگاه علوم پزشکی را  برای رقابت در کار و تحصیل بسیار بالا دانست و عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی به علت درآمد اختصاصی بهتر از دیگر دانشگاه‌ها عمل می‌کند و فضایی رقابت‌جو را برای دانشجویان آفریده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در پایان تأکید کرد: فضای این دانشگاه باید الگوهایی از جنس دانشجوها داشته باشد تا دانشجویان بتوانند از توان کارشناسی مدیر و مافوق خود به‌طور صحیح استفاده کنند‌.

 
انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه