آخرین اخبار

21. آذر 1397 - 15:31   |   کد مطلب: 27371
رئیس کمیسیون خدمات شهری همدان
شهر را با پروژه‌های جدید زخمی نکنیم
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان گفت: در شرایط فعلی شهرداری، نباید شهر را با شروع پروژه‌های جدید بدون به اتمام رساندن پروژه‌‌های نیمه‌کاره زخمی کنیم.

به گزارش بهارانه، علی فتحی در گفت‌و‌گو با نافع اظهار کرد: در حال حاضر به دلیل وجود معارض در مساحتی به اندازه 50 در 20 مترمربع، امکان نصب پل عابر پیاده در مقابل ورودی مجتمع بوعلی سینا وجود ندارد و باید این مشکل حل شود.

وی افزود: با توجه به لزوم نصب پل عابر پیاده در بلوار فاطمیه مقابل ورودی 30 متری فرهنگ، سازه پل به این منطقه انتقال داده می‌شود.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه این منطقه نیاز اساسی به پل عابر پیاده دارد، تصریح کرد: حوادث منجر به فوت و خسارات مالی و جانی در این منطقه رخ می‌دهد که با نصب پل کم می‌شود.

وی همچنین از ساماندهی ورودی شهرک مدنی خبر داد و گفت: اگرچه سخن از ایجاد پل روگذر یا زیر گذر در این منطقه زده می‌شود اما امکانات مالی اجازه این کار را در شرایط فعلی نمی‌دهد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر پل شهید همدانی نیمه‌کاره مانده و چپ‌گرد پل غدیر نیز در حال برنامه‌ریزی برای بهره‌برداری است؛ از این رو امکان اجرای پروژه جدید وجود ندارد.

فتحی با تأکید بر اینکه نمی‌توان شهر را بدون اتمام پروژه‌ای، با شروع پروژه دیگر زخمی کرد، خاطرنشان کرد: به همین دلیل با ارائه راهکاری کوتاه مدت، بریدگی ورودی شهرک مدنی جابجا می‌شود تا از بار ترافیکی سنگین آن کاسته شود.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه