آخرین اخبار

23. آذر 1397 - 9:43   |   کد مطلب: 27379
رئیس سازمان برنامه ‌و‌ بودجه همدان :
اعتبارات نفت و گاز بر اساس جمعیت شهرستانها توزیع می شود
رئیس سازمان برنامه ‌و‌ بودجه استان همدان گفت: در تخصیص اعتبارات سال 1398 همچون سالهای گذشته اعتبارات نفت و گاز بر اساس جمعیت، در شهرستانها توزیع می شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایرنا، اسکندر صیدایی روز پنجشنبه در جلسه اعضای شورای برنامه ریزی همدان افزود: با توجه به فرارسیدن هفته پژوهش، مصوبات شورای پژوهشی استان اجرا و به جهت اهمیت برگزاری هدفمند این برنامه علمی، اعتبارات مورد نیاز در زمان تعیین شده تامین می شود.
وی با اشاره به اینکه هفت کمیته برای اجرای برنامه های این هفته تشکیل شده است اظهار داشت: سال گذشته 700 میلیون ریال برای اجرای برنامه های این هفته اختصاص یافت و امسال از 40 پژوهشگر برتر استان تقدیر می شود.
صیدایی افزود: در نشست با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، برای سال آینده افزایش اعتبارات ردیف بودجه استان بررسی شده است.
وی ابراز امیدواری کرد: همچون سال گذشته با بررسی لایحه اعتباری بودجه، نمایندگان از اعتبارات استان در مجلس شورای اسلامی دفاع کنند.
فرماندار شهرستان بهار نیز در این جلسه گفت: مردم شهر بهار از ادغام این شهر با کلانشهر همدان نگران هستند.
احسان قنبری افزود: از نمایندگان استان در خواست داریم تا در بررسی های نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهر بهار از دل کلانشهر همدان حذف شود.
امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: محدوده کلانشهر همدان تعیین شده است و مردم بهار نگران ادغام این شهر با همدان نباشند چرا که محدوده کلانشهر همدان شامل بهار و روستاهای اطراف آن نمی شود.
انتهای پیام
 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه