آخرین اخبار

2. دى 1397 - 8:41   |   کد مطلب: 27427
رئیس بیمارستان آتیه همدان گفت: در بین بیماران بستری بیمارستان آتیه همدان رضايتمندی از خدمات 93 درصد است و رتبه سوم کشوری را داریم.

به گزارش بهارانه، عبادالله فدایی اطهر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهارکرد: در حال حاضر در بخش زایمانی بیمارستان آتیه همدان خدماتی برابر یک بیمارستان تخصصی ارائه می‌شود که انتظار داریم این خدمات افزایش نیز داشته باشد.

وی بیان کرد: اگر بیمه خدمات درمانی سلامت با مدیریت درمان تامین اجتماعی تعیین سقف خدمات نداشته باشد و اختلاف بستری‌‌های اورژانسی و آزاد ایجاد نشود، وضعیت ارائه خدمات بیمارستان آتیه بهتر نیز خواهد شد.

رئیس بیمارستان آتیه همدان خاطرنشان کرد: با توجه به تعداد پرسنل و دیگر امکانات در حال حاضر اقدامات بیمارستان آتیه قابل قبول است اما جای پیشرفت نیز بسیار خواهد بود چراکه ظرفیت‌سازی خوبی صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه به دنبال بالا بردن ضریب اشغال تخت هستیم تا مزیت‌های دیگر سازمان تامین اجتماعی شامل استان شود، افزود: امکان بالا بردن ضریب اشغال تخت بیمارستان با توجه به تحمیل شدن ایام تعطیلات آسان نیست.

فدایی‌اطهر با اشاره به اینکه برای جبران 15 روز تعطیلات عید حداقل سه ماه نیاز به فعالیت است گفت: تعطیلات چند روزه نیز باعث کاهش خدمات و در نتیجه کم شدن ضریب اشغال تخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه کار با کیفیت توام با رضایتمندی مورد هدف ماست افزود: در بین بیماران بستری بیمارستان آتیه رضایتمندی از خدمات 93 درصد است و رتبه سه کشوری را داریم.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه