آخرین اخبار

7. دى 1397 - 10:39   |   کد مطلب: 27453
نماینده مردم همدان، فامنین و‌ قهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان باید با قاطعیت نظارت را در مجلس احیا کنند.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، امیر خجسته صبح امروز در نشست بررسی مشکلات و پروژه‌های در دست انجام روستای یسرلو از توابع قهاوند اظهار کرد: امروز مردم در شرایط سختی قرار دارند و فشارهای اقتصادی بیش از هر وقتی بر دوش مردم سنگینی می‌کند و بنابراین ما نمایندگان باید با قاطعیت نظارت را در مجلس احیا کنیم.

وی با بیان اینکه باید با جلوگیری از رانت، باند و قاچاق، اقتصاد کشور احیا شود ادامه داد: باید در مقابل جریان فساد و متخلفان ایستاد و به فکر معیشت مردم بود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه مهمترین پروژه پیش روی این روستا ساخت مدرسه است اظهار کرد: مصوبه ساخت این مدرسه از وزرات آموزش و پرورش گرفته شده و به زودی احداث آن آغاز می‌شود.

وی با اشاره به این نکته که با پیگیری‌های انجام شده در خصوص‌ جذب قیر انجام بهسازی در روستا هیچ محدودیتی ندارد تصریح کرد: دهیار و شورا باید روستا را مجاب به همکاری کند تا با عقب‌نشینی آماده‌سازی و آسفالت انجام شود.

خجسته افزود: روستای یسرلو به عنوان پایلوت اشتغالزایی در این منطقه عنوان شده و چند طرح اقتصادی و با چند سرمایه‌گذار برای سرمایه‌گذاری در این روستا مذاکره شده است.

در این نشست مسائل دیگری مانند مشکل خدمات در روستا، بهسازی، ساخت مدرسه، اشتغالزایی، قنوات، ایستگاه قطار فامنین و قهاوند مورد بررسی قرار گرفت و‌ تصمیماتی در جهت حل آن اتخاذ شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه