آخرین اخبار

8. دى 1397 - 9:07   |   کد مطلب: 27457
نائب رییس هیات جانبازان و معلولان همدان گفت: در تدارک نبردی سخت در لیگ والیبال نشسته بانوان هستیم چراکه مدعیان این رقابت ها پرشمار هستند.

به گزارش بهارانه، سیما حجت الاسلامی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شانزدهمین دوره لیگ والیبال نشسته زنان 25 دی ماه جاری با حضور 12 تیم در 2 گروه و به میزبانی استان مازندران و خراسان رضوی آغاز می شود.
وی بیان کرد: تیم همدان با عنوان توان یابان در این مسابقات حضور می یابد و در گروهی قرار گرفته ایم که تیم های مدعی قهرمانی در آن حضور دارند.
حجت الاسلامی افزود: در این گروه تیم های فولاد مبارکه سپاهان و ذوب آهن اصفهان قهرمانان دوره گذشته هستند و نبرد با این تیم ها که با بهترین شرایط حضور می یابند، بسیار سخت است.
وی خاطرنشان کرد: هیات آمل میزبان گروه یک مسابقات هم جزو مدعیان صعود محسوب می شود.
نائب رییس هیات جانبازان و معلولان همدان پیرامون وضعیت این تیم گفت: تیم همدان را ترکیبی از ملی پوشان و نفرات جوان تشکیل می دهند و هدف ما حضوری موفق در مسابقات است.
حجت الاسلامی افزود: تیم توان یابان همدان در گروه الف این مسابقات با تیم های فولاد مبارکه سپاهان، ذوب آهن اصفهان، هیات های ساری، آمل و گرگان هم گروه است.
مسابقات گروه یک شانزدهمین دوره لیگ والیبال نشسته زنان 25 دی ماه امسال به میزبانی شهر آمل آغاز می شود.
در این دور تکلیف سه تیم برتر هر گروه مشخص می شود که در مجموع 6 تیم راهی سوپرلیگ می شوند.
همچنین تیم های چهارم تا ششم هم در لیگ دسته یک مسابقه می دهند.
لیگ والیبال نشسته زنان از سال 83 تاکنون در حال برگزاری است و تیم های فولاد، ذوب آهن اصفهان و خراسان رضوی به ترتیب مقام های اول تا سوم پانزدهمین دوره لیگ را کسب کردند.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه