آخرین اخبار

8. دى 1397 - 18:49   |   کد مطلب: 27463
فرمانده سپاه ناحیه بهار گفت: 9 دی با تکیه به سه رکن مردم، رهبری و مکتب ضمن خنثی کردن حرکت براندازانه علیه نظام، انقلاب اسلامی ایران را از انحراف‌هایی که به صورت‌های مختلف فکری و جریانی در لایه‌های مختلف نفوذ کرده بود، نجات داد.

به گزارش بهارانه، سید جواد حسینی در گفت‌وگو با نافع، حماسه نهم دی ماه را انقلاب سوم دانست و اظهار کرد:9 دی مانند انقلاب اول و دوم با تکیه به سه رکن مردم، رهبری و مکتب ضمن خنثی کردن حرکت براندازانه علیه نظام، انقلاب اسلامی ایران را از انحراف‌هایی که به صورت‌های مختلف فکری و جریانی در لایه‌های مختلف نفوذ کرده بود، نجات داد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران طی سال‌های گذشته از گردنه‌های خطرناکی عبور کرده و طوفان‌های سهمگینی را پشت سر نهاده و نباید به سادگی این حوادث را به فراموشی سپرد.

فرمانده سپاه ناحیه بهار افزود: وقایع سال 88 یکی از تلخ‌ترین حوادث تاریخ انقلاب اسلامی بود، چرا که در آن اصول انقلاب اسلامی همچون مردم، مکتب و رهبری مورد هدف قرار گرفت و با به کار بردن شعارهایی فریبنده، در پی ایجاد انحرافی بزرگ در اصول انقلاب بودند.

وی گفت: فتنه‌گران از سوی کشورهایی همچون اسرائیل، امریکا، انگلیس و متحدان استکبار حمایت شدند و هدفشان به چالش کشیدن عزت و استقلال کشور بود.

حسینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تدبیر صحیح رهبر انقلاب اسلامی نقشه دشمنان بی ثمر ماند و مردم ما در روز نهم دی ماه با حضور خود نشان دادند که با صلابت تمام در مقابل دشمنان داخلی و خارجی ایستاده و پیرو ولایت و رهبری هستند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه