آخرین اخبار

9. دى 1397 - 11:42   |   کد مطلب: 27466
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار:
9 دی بساط فتنه‌گران را درهم پیچید
مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان بهار گفت: مردم با حضور بابصیرت و همراه با دیانت خود در 9 دی بساط فتنه گران را در هم پیچیدند.

به گزارش بهارانه، فاطمه کتابی اصل در گفتگو با نافع با تأکید برلزوم یادآوری این روز سرنوشت‌ساز در تاریخ انقلاب اسلامی گفت: فتنه  88 یکی از بزرگترین فتنه‌هایی بود که انقلاب اسلامی آن را در تاریخ خود ثبت کرد؛ اما9دی مردم ایران این فتنه را خاتمه دادند وثابت کردند که در هر شرایطی حامی رهبر و کشورشان هستند.

وی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب که فرموده‌اند « نهم دي 88،حادثه كوچكي نيست بلكه آن حركت عظيم و ماندگار مردمی شبيه حركت بزرگ ملت در روزهای اول انقلاب است» گفت: حادثه 9دی را نمونه‌ای ازعناصر قدرت نظام می توان برشمرد که در این حادثه بی‌نظیر،هیچ کس دست اندرکار نبود وقدرت فکری که شاکله نظام اسلامی است، مردم را به خیابان‌ها کشید وآن حادثه بی‌نظیر پدید آمد.

مسئول  بسیج جامعه زنان شهرستان بهار ادامه داد: امروزه کسانی که سعی‌شان ایجاد فتنه بود چشمشان به نسل‌های بعدی و به جوانان است چون می‌دانند سرمایه ملت ایران مردمند که این انگیزه در آنها وجود دارد ولی تا وقتی که مردم و جوانان مؤمن، باانگیزه، بابصیرت‌اند وآگاهی دارند، دشمن نخواهد توانست کاری از پیش ببرد.

وی افزود: دشمنان این ملت، روز نهم دی را فراموش کرده‌اند، آن کسانی که فکر می‌کنند در این کشور اکثریتی خاموش ومخالف با نظام جمهوری اسلامی‌اند، یادشان رفته است که نزدیک به چهل سال است که هر سال در بیست ودوم بهمن، در همه‌ شهرهای این کشور، جمعیت‌های عظیم به دفاع از نظام جمهوری اسلامی بیرون می‌آیند و«مرگ بر آمریکا» می‌گویند.

کتابی بیان کرد: فتنه 88 تنهاهمین تجمع‌های تعدادی افراد نبود، آن یک مسئله ریشه‌دار و بیماری عمیق از جانب دشمنان بود که مقدمات فراوان وهدف‌های خطرناکی دنبال می کرد که با برخوردهای گوناگون سیاسی_امنیتی ومثل اینها حل نمی شد؛ یک حرکت مردمی لازم داشت، که این حرکت 9دی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه مردم با حضور خود بساط فتنه گران را در هم پیچیدند،‌ گفت: حضوری همراه با بصیرت و برخاسته از دیانت مردم در تاریخ ماندگار شد.

مسئول  بسیج جامعه زنان شهرستان بهار خاطرنشان کرد: دشمنان هر کاری می‌توانستند کرده‌اند و یکی از حربه‌های آن‌ها تحریم‌های اقتصادی است و ملت با بصیرت ما نیز این فتنه را خنثی می‌کنند.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه