آخرین اخبار

16. دى 1397 - 11:55   |   کد مطلب: 27502
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان همدان خبر داد
برگزاری جشن بزرگ مردمی در استان به مناسبت 40 سالگی انقلاب
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش همدان گفت: بزرگ‌ترین جشن مردمی در سطح استان همدان به مناسبت 40 سلاگی انقلاب به دلیل تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه، قبل از دهه برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، محرم روزبه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع با بیان اینکه موفقیت‌های ورزشی استان همدان بعد از انقلاب قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست، اظهار کرد: به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب، برنامه‌های فرهنگی متنوعی در استان داریم.

وی افزود: اولین برنامه به دلیل تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه، قبل از دهه فجر برگزار می‌شود که آن هم  بزرگ‌ترین جشن مردمی در سطح استان خواهد بود.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش همدان بیان کرد: دراین جشن از هنرمندان و خوانندگان انقلابی کشوری و مجریان صدا و سیمای تهران استفاده می‌شود.

وی ادامه داد: دومین برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تقدیر از 40 جوان و دبیرانجمن‌های  فعال در تمام زمینه‌ها بوده که این جوانان در رده سنی 18 تا 30 سال قرار دارند و در سالن فجر شهرداری آز آنها تقدیر می‌شود .

این مسئول با اشاره به برگزاری یادواره شهدای ورزشکار همدان درایام فاطمیه خاطرنشان کرد: تجلیل از 40 بانوی برتر همدانی در زمینه‌های مختلف از دیگر برنامه‌های فرهنگی- ورزشی این اداره کل است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه