آخرین اخبار

18. دى 1397 - 10:04   |   کد مطلب: 27512
مسئول روابط عمومی سپاه انصار الحسین(ع) گفت: کتاب پیغام ماهی ها سرگذشت جنگ های نامتقارن سرلشگر پاسدار حاج حسین همدانی است که توسط نشر 27 محمد رسول الله و نشر صاعقه به قلم سردار گلعلی بابایی منتشر شده است.

به گزارش بهارانه، علی اکبر کریم پور ضمن اشاره به گردآوری خاطرات این شهید بزرگوار از زبان همسرش گفت: فصل آخر این کتاب مجموعه خاطرات سرکار خانم نوروزی همسر بزرگوار سردار همدانی است که تحت عنوان " آخرین پیامک" منتشر شده است.
وی افزود: این کتاب در قطع رقعی در 512 صفحه بازگویی خاطرات سردار شهید حسین همدانی از زبان خودش است. این کتاب به شکل اول شخص روایت شده که کل ماجرا از دوران کودکی تا مقطعی از زندگی یعنی اواخر سال 64 پیش از این در کتاب «مهتاب خین» و در خلال مصاحبه‌های حسین بهزاد با شهید همدانی منتشر شده بود و اینجا از زبان خود شهید بازنویسی شده است.
وی با توجه به تلاش های صورت گرفته در زمینه تهیه کتاب صوتی پیغام ماهی ها گفت: معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه با همکاری بسیج هنرمندان سپاه استان همدان بخش هایی از این کتاب ارزشمند را در همدان صداگذاری کردند.
کریم پور گفت: مراسم رونمایی از کتاب صوتی پیغام ماهی ها چهارشنبه 19 دی ماه ساعت 8 صبح در مجتمع انصار با سخنرانی نویسنده ارزشی این کتاب سردار گلعلی بابایی صورت می گیرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه