آخرین اخبار

21. دى 1397 - 12:45   |   کد مطلب: 27526
مدیر فرودگاه همدان گفت: پرواز همدان-تهران در چند ماه گذشته با استقبال خوبی روبه‌رو نبوده به طوری که ۳۰ درصد ظرفیت آن تکمیل شده است.

به گزارش بهارانه، سهراب کلوندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان درباره آخرین وضعیت پروازهای فرودگاه همدان اظهار داشت: در حال حاضر هفته‌ای 3 پرواز رفت و برگشت از همدان به مقصد مشهد مقدس، کیش و تهران انجام می‌شود.

مدیر فرودگاه همدان افزود: با افزایش تعرفه‌ها، پروازهای چارتر مشهد و کیش برای مدتی تعطیل شده بود، اما پرواز مشهد از آذر و پرواز کیش از چند روز گذشته مجدداً برقرار شده است. پرواز همدان به مشهد و برعکس روزهای دوشنبه و پنج شنبه هر هفته انجام می‌شود و ساعت آن در فرودگاه مشهد 8:30 و در فرودگاه همدان 11:15 است.

وی مطرح کرد: پرواز کیش هم روزهای سه شنبه و جمعه هر هفته به طور رفت و برگشت انجام می‌شود و ساعت آن در فرودگاه کیش 11 و در فرودگاه همدان 15:30 است. هر پرواز 100 نفر گنجایش دارد که 70 درصد آن تکمیل می‌شود.

مدیر فرودگاه همدان افزود: برقراری این دو پرواز با شرکت‌های چارترکننده بوده و نرخ بلیت بین 115 تا 300 هزار تومان متغیر است. پرواز همدان تهران هم که از فروردین 97 آغاز شده بود از 5 مورد به 2 مورد در هفته کاهش یافته و روزهای شنبه و سه‌شنبه انجام می‌شود.

کلوندی اعلام کرد: پرواز رفت روزهای شنبه ساعت 7:30 از فرودگاه تهران و 9 صبح از فرودگاه همدان انجام شده و روزهای سه شنبه هم ساعت 15:30 از تهران و ساعت17 از فرودگاه همدان برمی‌خیزد. ظرفیت پرواز همدان به تهران 60 نفر است که از طرف شرکت هواپیمایی ایران ایر انجام می‌شود و چون تابع عرضه و تقاضا نیست به نرخ ثابت 250 هزار تومان به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: پرواز همدان-تهران در چند ماه گذشته با استقبال خوبی روبرو نبوده به طوری که 30 درصد ظرفیت آن تکمیل شده است.

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه