آخرین اخبار

21. دى 1397 - 12:54   |   کد مطلب: 27528
در دهه فجر فاطمی صورت می‌گیرد
اطعام‌ نيازمندان در 3 مسجد حاشیه شهر همدان
رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از اطعام‌ نيازمندان در سه مسجد حاشیه شهر همدان از محل نیات واقفین در ايام دهه فجر فاطمی خبر داد.

به گزارش بهارانه، حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از برنامه‌های اداره اوقاف شهرستان همدان در «دهه فجر فاطمی» خبر داد و اظهار کرد: درمانگاه موقوفه اعتمادیه 12 بهمن ماه ویزیت رایگان بیماران را در برنامه دارد.

وی با اشاره به امکان بازدید رایگان از موزه وقف امامزاده عبدالله(ع) در دهه فجر گفت: کمک‌هزینه دارویی و درمانی 33 روستای موقوفه استان از محل نیت واقف خیراندیش مرحوم بهاءالملک در راستای کمک به بیماران صعب‌العلاج به مبلغ هر نفر 10 میلیون ریال نیز مد نظر است.

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان همدان از روضه‌خوانی در مساجد و امامزادگان به مناسبت ایام فاطمیه خبر داد و افزود: 30 میلیون تومان از محل نیات واقفان خیراندیش برای برگزاری مراسم‌ روضه‌خوانی در نظر گرفته‌ شده است.

وی با اشاره به برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مسجد امام حسین(ع) در منطقه سیزده‌خانه گفت: اطعام‌ نیازمندان در سه مسجد حاشیه شهر همدان از محل نیات واقفین نیز در دستور کار است.

حسینی به برگزاری مراسم «10 شب، 10 مسجد» در ایام دهه فجر فاطمی اشاره کرد و گفت: برگزاری مراسم بزرگداشت فجر فاطمی و سخنرانی در 10 مسجد موقوفه  با همکاری دفتر نماینده ولی فقیه در استان از دیگر برنامه‌های دهه فجر است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه