آخرین اخبار

21. دى 1397 - 13:00   |   کد مطلب: 27529
رئیس نظام پرستاری همدان:
25 پرستار نمونه در همدان تقدیر می‌شوند
رئیس نظام پرستاری همدان گفت: 25 پرستار نمونه همدان به مناسبت روز پرستار تقدیر می‌شوند.

به گزارش بهارانه، هادی زرینی در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان از برنامه‌های هفته پرستار در همدان خبر داد و اظهار کرد: 22 دی ماه مراسم جشن روز پرستار در وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه 24 دی ماه در مرکز همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی برای پرستاران استان مراسم جشنی برگزار خواهیم کرد گفت: از 22 تا 26 دی ماه طرح پایش سلامت ایرانی به مناسبت روز پرستار در برنامه قرار دارد که تست قندخون، فشار خون و شاخص توده بدنی شهروندان به صورت رایگان انجام می‌شود.

رئیس نظام پرستاری همدان از تقدیر 25 پرستار نمونه در روز پرستار خبر داد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی همدان چهار تا هشت درصد پرستارانی که در بیمارستان‌های استان فعالیت دارند را به عنوان نمونه تقدیر می‌کند.

وی با بیان اینکه در انتخاب پرستار نمونه نمره ارزیابی وجود دارد که ماهانه بابت کارانه و حقوق مزایای این افراد در سیستم ثبت می‌شود خاطرنشان کرد: امتیاز پرستاران بر اساس معیارهای اخلاقی، پوشش و رضایتمندی بیماران داده می‌شود.

زرینی با اشاره به اینکه در پایان سال مترون بیمارستان این نمره‌ها را مقایسه می‌کند گفت: کسانی که امتیاز بالایی داشته باشند، به عنوان پرستار نمونه معرفی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه کار پرستاری بسیار سخت و طاقت‌فرساست افزود: این کار اگر همراه با عشق و علاقه نباشد باعث بروز مشکلات روحی و جسمی بسیاری برای فرد می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر