آخرین اخبار

21. دى 1397 - 13:10   |   کد مطلب: 27530
پنجمین کمیسیون پزشکی تعیین درصد و چهارمین کمیسیون حق پرستاری جانبازان استان همدان با حضور 11 پزشک متخصص مرکز در مجتمع توانبخشی ایثار همدان در طی دو روز 20 و 21 دیماه در حال برگزاری است.

به گزارش بهارانه، به نقل از ایثار واحدهمدان، کمیسیون پزشکی تعیین درصد و کمیسون حق پرستاری  400نفر از جانبازان گرانقدر استان همدان در طی دو روز پنجشنبه و جمعه  20 و 21 دیماه در مجتمع توانبخشی ایثار همدان  برگزار شد.
خانم دکتر شعبانیان معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در این کمیسیون گفت: در این  کمیسیون پزشکی تعیین درصد و حق پرستاری جانبازان که در طي دو روز پنجشنبه و جمعه 20 ، 21 دیماه که در حال برگزاری می باشد پرونده 400 نفر از جانبازان استان مورد بررسی و ارزیابی پزشكان متخصص در حوزه هاي مختلف قرارمی گیرند.
شعبانیان در مورد تیم پزشکی کمیسیون پزشکی نیز گفت: تیم پزشکی بررسي كننده پرونده جانبازان یازده نفر از پزشکان متخصص مرکز که در  بخشهای مختلف  (آسيب‌هاي عمومي، موج انفجار و شيميايي و حق پرستاری) را  مورد ارزیابی قرار داده  و تعيين درصد حق پرستاری جانبازان را انجام مي‌دهند.
معاون بهداشت ودر مان بنیاد استان اظهار داشت: پس از بررسی و ارزیابی پرونده های فوق  درصد نهایی جانبازی و حق پرستاری جانبازان عزیز مشخص می شود تا بتوانند حق و حقوق خود را طبق آمار موجود در پرونده دریافت کنند.
وي تصريح كرد: اين پنجمین  كميسيون پزشكي تعیین درصد و چهارمین کمیسیون حق پرستاری جانبازان گرامی استان از ابتداي سال 1397 تاكنون است.

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه