آخرین اخبار

27. دى 1397 - 9:56   |   کد مطلب: 27559
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: خیرین مدرسه ساز پیشگامان بی ادعای عرصه تعلیم و تربیت هستند.

به گزارش بهارانه، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان بهار با اشاره به آثار ماتقدم و ماتأخر اعمال انسان، اظهار کرد: اعمال خیرین مدرسه ساز که بسترسازان اصلی تعلیم و تربیت فرزندان ایران اسلامی هستند، مصداق بارز اعمال ما تأخر است.

پورداود افزود: براساس یافته های پژوهشی، ابعاد مختلف شخصیت، ویژگی های خودکارآمدی، خوش بینی و انگیزش پیشرفت با نوع دوستی خیرین رابطه معناداری دارد.

وی خیرین مدرسه ساز را پیشگامان بی ادعای عرصه تعلیم و تربیت خواند و افزود: ساختن جامعه متعالی و کمال یافته و به تبع آن ساختن انسان های کامل مرهون تربیت انسان های عالم و دانشمند است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان این که بدون علم و آگاهی جامعه ای به سعادت نمی رسد، تصریح کرد: مدرسه سازی بهترین سرمایه گذاری برای رشد فرهنگی جامعه است و خیرین عزیز چه زیبا این مسیر را انتخاب کرده اند.

پورداود گفت: این انسان های ارزشمند با ساختن مدرسه، شرایط را برای رشد و شکوفایی دانش آموزان به بهترین شکل فراهم می کنند.

وی مجمع خیرین مدرسه ساز را ظرفیت مهمی برای آموزش و پرورش خواند و خاطرنشان کرد: این مجمع با اهداف بلندی چون توسعه فضاهای آموزشی، اشاعه و گسترش فرهنگ نیکوکاری و تکریم خیرین در زمینه سازی برای شکوفایی دستگاه تعلیم و تربیت نقش آفرین بوده است.

گفتنی است در این مراسم که سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری همدان، مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان، جمعی از معاونان آموزش و پرورش استان و مسوولین شهرستان بهار نیز حضور داشتند، از خیرین مدرسه ساز شهرستان تجلیل شد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه