آخرین اخبار

30. دى 1397 - 9:54   |   کد مطلب: 27573
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان گفت: در جلسه‌ای که با دادستان استان همدان داشتیم، موضوعات و مطالبات مردمی را در حوزه‌های مختلف مطرح کردیم.

به گزارش بهارانه، سعید کورش رحیم، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به جلسه مشترک مسئولان بسیج دانشجویی همدان با دادستان این استان گفت: این جلسه با حضور مسئولان قرارگاه دانشجویی شهید همدانی و شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان به صورت سالانه برگزار می‌شود و دانشجویان مطالبات مردمی را با دادستان درمیان می‌گذارند.

کورش رحیم با بیان اینکه دادستان همدان با تشکل‌های دانشجویی ارتباط مثبت و سازنده‌ای دارد، افزود: در این جلسه موضوعاتی مانند عوارض بالای اتوبان همدان-ساوه و ضعف عملکرد شهرداری همدان در اجرای برخی پروژه‌های شهری مطرح شد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان با بیان اینکه در این جلسه ما نسبت به عملکرد نامطلوب تعزیرات استان نکاتی را مطرح کردیم، افزود: از دادستان همدان برای حضور در حاشیه شهر و همچنین نظارت بر قیمت‌ها قول گرفتیم.

وی ادامه داد: دادستان نیز در این جلسه از برخورد دستگاه قضایی استان همدان با مفسدان اقتصادی در گمرک و شهرداری همدان و دستگیری متخلفان خبر داد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه