آخرین اخبار

3. بهمن 1397 - 9:17   |   کد مطلب: 27588
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان خبر داد
برگزاری اختتامیه طرح «ساماندهی گلزار شهدای همدان»
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بيان اینکه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان همدان به اتمام رسیده است گفت: امسال همزمان با ایام دهه فجر جشن اختتامیه طرح «ساماندهی گلزار‌های شهدای استان همدان» در شهرستان بهار ‌برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، ناصر عارف امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه در کشور 19 هزار و 612 گلزار شهید در سطح کشور وجود دارد اظهار کرد: از این تعداد در استان 7 هزار و 433 مزار در قالب 44 گلزار شهری و 649 گلزار روستایی وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه کار ساماندهی گلزار شهدا از سال 83 در استان همدان آغاز شده است افزود: امسال همزمان با ایام دهه فجر جشن اختتامیه طرح «ساماندهی گلزار‌های شهدای استان همدان» در شهرستان بهار ‌برگزار می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان با بیان اینکه استان همدان خوشبختانه در ساماندهی گلزار شهدا یکی از استان‌های پیشرو است افزود: افتخار بزرگی است که بتوانیم برای مزار شهیدانی که از جان خود برای ارزش‌های انقلاب گذاشتند، خدمت ‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه استان همدان دارای 450 شهید مفقودالاثر است گفت: یقیناً مزار شهیدان تا ابد به عنوان زیارتگاه و محل نجوای عاشقان خواهد بود.

عارف دیدار با خانواده‌های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و تجدید پیمان با امام و ولایت را از جمله برنامه‌های بنیاد شهید استان همزمان با آغاز ایام‌الله دهه فجر عنوان کرد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه