آخرین اخبار

7. بهمن 1397 - 16:05   |   کد مطلب: 27622
علت اصلی ناتوانی دشمن در متزلزل کردن نظام اسلامی حضور انبوه ومنسجم هر ساله در صحنه متکی برمردم و ایمانشان است

به گزارش بهارانه، در آستانه فرا رسیدن 40امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فاطمه کتابی اصل مسئول جامعه زنان شهرستان بهار بیان داشت: این افتخار بزرگیست که جامعه اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به خود میببند واین نعمتی الهیست که اگر انسان بتواند همه ی عمر رابرای این شکر کند ،باز هم نمیتواند از ادای شکر الهی بربیاید.
همچنین افزود: علت اصلی ناتوانی دشمن در متزلزل کردن نظام اسلامی حضور انبوه ومنسجم هر ساله در صحنه متکی برمردم و ایمانشان است، دشمن تلاش دارد این ثروت عظیم ملی را متزلزل کند بنابراین باید باتمام قوا در صحنه بود وعاقلانه ومدبرانه حرکت کرد.
کتابی اصل از تدوین برنامه های فرهنگی،مذهبی متنوع وسازنده ویژه جامعه زنان شهرستان بهار خبر داد.

کتابی اصل در راستای پرداختن به مسئله خانواده وبخصوص مسئله سلامت و امنیت و آرامش و تکریم زن در محیط خانواده که یکی از اصلی ترین مطالبات حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در جامعه میباشد بیان کرد: در این راستا برنامه ریزی برای برگزاری کارگاههای مادران پرچمداران جنگ نرم وکارگاه های دخترانه وسبک زندگی ونشست های بصیرتی در سطح پایگاه های مقاومت بسیج را از مهمترین برنامه های این دهه است وقابل ذکر است که بامصادف شدن ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت فاطمه الزهرا«س»با ایام الله دهه ی فجر اهمیت این دهه و برنامه ها دوچندان گشته است.

وی در ادامه با اشاره به فرامین حضرت امام خامنهای مدظله که میفرمایند "در حمایت ازاستقلال اقتصادی زنان، دنیا سیزده قرن است که از اسلام عقب است" ،به برگزاری کارگاه های آموزشی اقتصاد مقاومتی بانوان، در دهه ی فجر اشاراتی داشت.

همچنین وی از برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی ازجمله مسابقات کتابخوانی و ورزشی ،انتشار گاهنامه ،اردوهای جهادی،زیارتی وتفریحی،دیدار از خانواده معظم شهدا خبر داد.
کتابی اصل در پایان نیز خاطر نشان کرد: با توجه با فرامین بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی بزرگترین خدمت را به زنان کرد و هویت اسلامى را به زنان جامعه کرد لذا زنان انقلابی ما با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن و با شعار مرگ بر امریکای خود مشت محکمی بر دهان دشمنان یاوه گوی انقلاب خواهد زد.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه