آخرین اخبار

8. بهمن 1397 - 21:49   |   کد مطلب: 27628
نمایشگاه نقاشی و تصویر سازی در همدان توسط همشهری بهاری در تاریخ ۶ بهمن تا ۱۶ بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش بهارانه،  مهتاب وکیلی یکی از هنرمندان شهر بهار می باشد که مدت ۲۵ سال است در زمینه نقاشی فعالیت دارد. گفتگویی با این بانوی هنرمند داشتیم و از علاقه وی به این هنر جویا شدیم. وی علاقه و مهارت خود به نقاشی را خانوادگی توصیف کرد و گفت: همه خانواده من در این زمینه فعالیت می کنند و در این هنر موفقیت هایی هم کسب کرده اند.

 وکیلی گفت: چندین بار موفق به برگزاری نمایشگاههایی در این زمینه شدم و در زمینه های مختلفی از این هنر مقام هایی کسب کرده ام.

او گفت: در سال ۹۳ رتبه دوم کشوری و در سال های ۹۳، ۹۵ و ۹۶ رتبه های نخست استانی را کسب کرده ام.

 وی اظهار داشت: دخترم محبوبه کریمی عصر نیز در زمینه نقاشی و هنر توانمندی خاص خود را دارد و در بین ۸۰ نفر طراح در کشور توانست مقام اول را در این رشته کسب کند.
 وی افزود: فرزندم علیرضا کریمی عصر دارای مدرک کارشناسی ارشد تصویر سازی است و در حال حاضر در تهران در این زمینه آموزش می دهد و نقاشی های او بصورت دیجیتالی است‌.
 وکیلی گفت: در خیابان ۱۷ شهریور در شهر بهار آموزشگاه نقاشی دارم و از همشهریان عزیزم انتظار دارم که از هنر نقاشی ماندگار استقبال بیشتری داشته باشند.

 وی عنوان کرد: امسال با پیگیری های مداوم توانستم در شهر همدان واقع در میدان فردوسی خیابان طالقانی جنب بانک قوامین گالری آرمان هنر هگمتانه نمایشگاهی از دستاوردهای خود و فرزندانم را دایر کنم.

فردوس نبی پور

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه