آخرین اخبار

8. بهمن 1397 - 21:54   |   کد مطلب: 27629
در نشست خبری اصحاب رسانه و فرمانده سپاه ناحیه بهار عنوان شد:
۲۰۰ عنوان برنامه در دهه فجر در بهار برگزار خواهد شد
صبح امروز به مناسبت دهه فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی جلسه ای با حضور فرمانده سپاه پاسداران و اصحاب رسانه در فرماندهی سپاه ناحیه بهار برگزار شد.

به گزارش بهارانه، در این نشست فرمانده سپاه پاسداران سرهنگ مهدی هندی ضمن تسلیت ایام فاطمیه گفت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی هستیم و  و دشمن در جبهه های مختلف در حال سنگ اندازی است  ما با قدرت و جدیت و پشتکار توانستیم دستاوردهایی را بدست آوریم.

فرمانده سپاه گفت: در طی این چهل سال و با توجه به دستاوردهای انقلاب در زمینه های گوناگون علمی، پژوهشی، پزشکی، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و انرژی هسته ای و... در حال حاضر حرف اول را در منطقه میزنیم.

سرهنگ هندی گفت: در مولفه های معنوی نظام مقدس اسلامی در ایام اعتکاف ۸۰۰هزار الی یک میلیون نفر در عید نوروز شرکت کننده داشتیم در عملیات کربلای ۵ بیشتر شرکت کنندگان جوانان ما بودند و ما باید زمینه ساز ظهور حضرت باشیم.

سرهنگ هندی عنوان کرد: اگر مولفه های فرهنگی ما ضعیف باشد دشمن می تواند زبان و فرهنگ ما را تغییر دهد.

هندی گفت: باید امسال جشن بزرگ انقلاب اسلامی را با توجه به ۴۰ سالگی آن بسیار با شکوه برگزار کنیم.

وی اظهارداشت: حدودا ۲۰۰ برنامه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر در شهرستان بهار از قبیل، نشست بصیرتی و روشنفکری، مسابقات ورزشی، کارگاه های مهارتی و توانمندسازی، فضا سازی و اجرای جشن انقلاب در واحد دانش آموزی، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی، دیدار با خانواده شهداء و غبار روبی گلزار شهدا، اعزام ۱۵۰ نفر دانش آموز به مناطق جنگی، برپایی ایستگاه صلواتی و... اجراء خواهد شد.

سرهنگ علی مختاری در این نشست گفت: بعداز پیروزی انقلاب اسلامی ۵۰ میلیون نفر در سراسر جهان مسلمان شدند که این آمار بسیار بالایی است.
سرهنگ مختاری گفت: یکی از راهکارهای دشمن ایجاد یاس و ناامیدی بین مردم است و وظیفه ما و رسانه ایجاد روحیه و امیدواری و بیان دستاوردهای انقلاب است.

وی عنوان کرد: شهید نواب صفوی در وصیتنامه خود اینگونه نوشته است، آرزو دارم حکومت اسلامی تشکیل شود و من رفتگر خیابان ها باشم، این نشان از روحیه انقلابی شهدای ما دارد.

فردوس نبی پور

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه