آخرین اخبار

9. بهمن 1397 - 10:37   |   کد مطلب: 27632
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار خبر داد:
جذب ۱۱۵ درصدی تسهیلات بخش مکانیزاسیون کشاورزی در بهار
مدیر جهاد کشاورزی بهار، از جذب ۱۱۵ درصدی تسهیلات بخش مکانیزاسیون کشاورزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهارانه، هوشنگ کرمی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار گفت: ۱۱۵ درصد تسهیلات بخش مکانیزاسیون کشاورزی این شهرستان جذب شده است.وی با اشاره به جذب اعتبارات خرید تراکتور و ادوات کشاورزی اظهار کرد: با جذب اعتبار یاد شده ۲۵ دستگاه تراکتور زراعی ۴ سیلندر سبک، ۶۲ دستگاه تراکتور زراعی ۶ سیلندر سنگین و تعداد ۳۵ دستگاه ادوات دنباله بند در زیربخش های زراعت و باغبانی خریداری شده است.
کرمی درباره اهداف توسعه مکانیزاسیون کشاورزی افزود: ساماندهی، کاهش هزینه تولید، افزایش بهره وری با جایگزینی ماشین های کشاورزی نو و فن آوری جدید به جای ماشین های فرسوده از اهداف توسعه مکانیزاسیون کشاورزی است.
وی افزود: امسال از محل خط اعتباری ۶ مکانیزاسیون کشاورزی، تسهیلات با سود ۱۵ درصد و سهم آورده ۲۰ درصد به متقاضیان پرداخت می شود.
این مسئول به مجموع اعتبارات جذب شده برای بخش مکانیزاسیون کشاورزی شهرستان بهار اشاره کرد و ادامه داد: در مجموع ۷۰ میلیارد و ۲۱۳ میلیون ریال اعتبارات در این بخش جذب شده است.
کرمی به اقدامات انجام شده برای جذب تراکتور و ادوات دنباله‌ بند در سال‌جاری اشاره کرد و یادآور شد: در سال‌جاری ۸۷ دستگاه تراکتور و همچنین ۳۴ دستگاه ادوات دنباله‌ بند به ناوگان مکانیزاسیون در شهرستان بهار اضافه شده است.

انتهای پیام

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه