آخرین اخبار

13. بهمن 1397 - 11:41   |   کد مطلب: 27652
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از افتتاح 25 پروژه آموزش و پرورش استان در ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش بهارانه، به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود با بیان این که همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 25 پروژه آموزش و پرورش استان به بهره برداری می رسد، افزود: این طرح ها شامل 18 واحد آموزشی و 7 پروژه ورزشی است.

پورداود گفت: مدرسه برکت در 2 روستای اسلام شهر آقگل و زمان آباد شهرستان ملایر از جمله واحد های آموزشی است که با بودجه خیری احداث شده است.

وی خاطر نشان کرد: مدرسه حمیدی و نصرتی از دیگر پروژه های خیری است که همزمان با این ایام در شهرستان نهاوند به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بیان کرد: مدارس معتمدآباد و سمیه در منطقه خزل از دیگر پروژه هایی است که به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به پروژه های آموزشی دهه فجر شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: مدارس روستاهای میوله و قادر آباد این شهرستان در ایام دهه فجر افتتاح خواهد شد.

پورداود همچنین با اشاره به پروژه های دهه فجر شهرستان رزن از مدرسه معلم در روستای کرفس نام برد و ادامه داد: مدارس روستاهای گندوز و کلیجه از جمله پروژه هایی است که با بودجه خیری احداث شده است.

وی به احداث مدرسه علی گلی شهرستان بهار نیز اشاره کرد و افزود: احداث کانون فرهنگی لالجین، مدرسه الحاقی روستای کوشک آباد، مدرسه الحاقی روستای حسام آباد، مدرسه پورمختار لالجین و مدرسه حسین آباد کارخانه قند روستای حسین آباد از جمله پروژه ای شهرستان لالجین در دهه مبارک فجر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان یادآور شد: کارگاه جنبی هنرستان امام علی(ع) شهرستان فامنین نیز همزمان با گرامیداشت ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه