آخرین اخبار

21. بهمن 1397 - 14:51   |   کد مطلب: 27698
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان در واکنش به رفتارهای سیاست زده اعضای شورای اسلامی همدان گفت: اعضای شورای شهر همدان به جای سیاسی‌بازی، به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

به گزارش بهارانه، سعید کورش رحیم، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به دعوا‌های سیاسی اعضای شورای شهر همدان، گفت: مدتی است اعضای شورای اسلامی شهر همدان با جای اینکه معضلات خدمات شهری، فرهنگی و عمرانی شهر را حل کنند، وارد دعوا‌های سیاسی و جناحی شده اند.

کورش رحیم ادامه داد: این موضوع تا آنجا پیش رفته است که یکی از اعضای شورا برای پایان دادن به این موضوع از سمت خود استعفا کرد که رئیس شورا با آن مخالفت کرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان ادامه داد: در حال حاضر در همدان پروژه‌های نیمه کاره‌ای وجود دارد که از زمان افتتاح آن ها، ماه‌ها می‌گذرد، اما این پروژه‌ها در عمل اجرایی نشده اند و مردم در رفت و آمد همچنان مشکلاتی دارند.

وی در ادامه به طرح چند سوال از رئیس و اعضای شورای شهر همدان پرداخت و گفت: مگر همه اعضای شورای شهر نسبت به مرخصی دوم مولوی، عضو شورای شهر رأی مثبت نداده بودید؛ اما چه می‌شود که به رأی خود پشت می‌کنید.

کورش رحیم خطاب به رئیس شورای شهر همدان افزود: مگر رئیس شورا نگفته بود که شخص علی البدل جانشین عضو اصلی شورا می‌شود؛ نه جایگزین وی و مگر اعضای شورا موافقت خود را نسبت به نظر تخصصی کمیسیون پزشکی معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید نکرده بودند؛ چرا اکنون پس از تأیید شدن درمان و مدت زمان، این عضو شورا، رأی نمی‌آورد؟

وی تصریح کرد: مردم نمایندگانی را که به سادگی از رأی خود برمی گردند، نمی‌پذیرند و اگر قرار بر این است که دیگرانی خارج از شورا، برای آن تصمیم بگیرند، چه لزومی به حضور این اعضا در شورا وجود دارد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی همدان گفت: تنها راه حل بروز چنین مشکلاتی، شفافیت در آرای اعضای شورای شهر است که متأسفانه این مهم تکنون تحقق پیدا نکرده است.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه