آخرین اخبار

22. بهمن 1397 - 13:03   |   کد مطلب: 27704
فریاد مرگ بر امریکا در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شهر بهار طنین انداز شد.

به گزارش بهارانه، مردم شهر بهار در روز ۲۲ بهمن ۹۷ و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب زیر بارش برف به خیابان آمده و با شعار مرگ بر امریکا وحدت و یکدلی خود را به رخ تمام مردم جهان کشیدند.

راهپیمایی در این شهر از ساعت ۱۰:۳۰ و از مقابل مسجد باب الحوایج شروع شده و تا میدان امام ادامه داشت.
علی آقا محمدی ، عضو مجمع تشخیص مصلحت سخنران این مراسم بود و در جمع مردم بهار بارش برف در این روز مبارک را نشان از عنایت ویژه حق تعالی دانست و برای بارش رحمت الهی در این سرزمین دعا کرد.
علی آقا محمدی در ادامه گفت:
کمتر امتی موفق به برگزاری جشن چهل سالگی خود شده اند و اتفاق مبارکی است که باید از آن حفاظت شود.

وی گفت: اینجا گروههای بزرگی از افراد انقلابی بودند و در راه پیروزی انقلاب جان فشانی کردند. ما ملت منسجمی هستیم و برای حفط این نظام قربانی دادیم و امروز وظیفه داریم برای حفظ و حراست نظام تلاش کنیم.

وی در ادامه به دشت بهار اشاره کرد و گفت: این دشتی که به نام دشت بهار در اختیار دارید بهترین دشت در بین ششصد دشت در کشور است ، نباید بگذارید این دشت به آسانی از بین برود. هزاران نفر در سالهای گذشته از این دشت استفاده کرده اند و این میراثی است که باید برای آیندگان باقی بماند.

علی آقا محمدی ادامه داد: امریکا به تصور اینکه ایران را در ید قدرت خود خواهد گرفت در این منطقه بسیار هزینه کرد اما الان خودشان اعتراف می کنند که اشتباه کرده اند.

وی با اشاره به قدرت موشکی ایران اسلامی گفت: ما ۳۸ سال پیش موشک نداشتیم که از کشورمان دفاع کنیم. ما ۶ موشک قرضی داشتیم اما حالا به جایی رسیده ایم که موشک تولید می کنیم.

دیدگاه شما

کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه
پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر