آخرین اخبار

1. اسفند 1397 - 9:52   |   کد مطلب: 27755
روزهای پایانی این هفته در همدان به عطر جهاد و شهادت معطر شده و یادواره شهدا در شهرهای فامنین، لالجین و همدان و روستای حسام آباد برگزار می‌شود.

به گزارش بهارانه، به نقل از خبرگزاری تسنیم از همدان، یادواره های شهدا 2 اسفند با حضور خانواده شهدا و یادگاران دفاع مقدس در شهرها و روستاهای مختلف استان برگزار می شود.

یادواره 300 شهید شهرستان فامنین با سخنرانی سردار اسماعیل کوثری، جانشین فرماندهی قرارگاه ثارالله تهران و پس از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود.

یادواره  110 شهید بخش لالجین هم با سخنرانی سردار علی اکبر علیزاده از فرماندهان دوران دفاع مقدس و پس از نماز مغرب و عشا در مصلای امام خمینی(ره) این شهر برگزار می شود.

یادواره 16 شهید روستای حسام آباد بهارهم پنج شنبه 2 اسفند ساعت 14:30 در حسینیه سیدالشهدا(ع) این روستا برگزار می‌شود. این مراسم به یاد میرزا مراد مرادی، شهید سال شهرستان بهار و حجت الاسلام جوشقانی، مسئول مؤسسه تفحص سیره شهدا در آن سخنرانی می‌کند.

امروز هم مراسم یادبود 37 شهید حادثه تروریستی زاهدان با حضور قشرهای مختلف مردم ساعت 9 تا 10:30 صبح در مسجد مهدیه همدان برگزار می‌‌‌‌‌‌شود.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

پایگاه خبری تحلیلی نشاط شهر
کانال تلگرامی پایگاه خبری بهارانه